Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írtok hosszú vélemémyt a...

Írtok hosszú vélemémyt a Brazil-Németország meccsről? Mi kehetett a hiba? Ennyire hiányzott Neymar és Thiago Silva?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 00:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjuk már! Hány játékost vitt oda? Huszonkettőt? Akkor nem kettőnek kéne elég jónak lenni ahhoz, hogy ne veszítsenek nagyon nagyot. Nem is miattuk veszítenek.


Egész eddig szerencséjük volt. A horvátok ellen is szánalmasat játszottak, pedig mi egy horvát válogatott a nagyokhoz képest? Mexikóval döntetlen gól nélkül? Kamerunt megbírták verni, de az volt a leggagyibb csapat az egész vb-n. Chile ellen csak tizenegyesekkel bírtak nyerni, azt is úgy, hogy az utolsó csóró chilei kapufát rúgott. Ez a brazil válogatott fasorban sincs ahhoz képest, amivel 2002-ben nyertek. Az a válogatott végig úgy játszott, hogy öröm volt nézni. Ez meg csak szenvedett. Várható volt, hogy ha beleszaladnak egy erősebb csapatba, akkor így járnak.


Ha meg azt nézzük, hogye előre elásták őket, és ez lelkileg hatott rájuk, akkor se kifogás. Nézd meg Costa Ricát, mindenki úgy állt hozzájuk, hogy mégcsak bele se fognak szólni a csoprtjukba, nem hogy tovább jussanak erre csak tizenegyesekkel tudták őket kiejteni a hollandok! Egy jó csapatban nem számít, hogy ki mit mond róluk.

2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

A két hiányzóval is megkapták volna szerintem a hetest.

az hogy elől ki szaladgál miközben a németek támadtqk tökmindegy. Ezen a szinten meg silvat pótolni kell tudnia az edzonek. A nagy david luiz (szegény úgy erőlködött a himnusznál...) meg a komplett védelem azt se tudta merre van arccal.

Ha nem hazai rendezésű a vb szerintem a csoportb

l sem jutnak tovább.

2014. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
9%

nem tudom mi történt velük. nem az ő napjuk volt az biztos. nem voltak vmi jó posztban.. védekezni is tudtak volna.. de legalább kiderült hogy nem érnek semmit Neymar nélkül(és Thiago Silva nélkül se) Neymar megtett mindent ...

de azért gratula németek! Neymar gyógyulj meg minél hamarabb!:) (Braziloknak szurkoltam és azoknak is fogok a következő VB-n is:) )

2014. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
80%
Mégiscsak van remény a magyar futball számára, a tegnapi események tükrében talán nem is vagyunk rosszabbak mint a brazilok. :)))
2014. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

<< Ennyire hiányzott Neymar és Thiago Silva? >>


Nekem nem....



Deutschland, jetzt geht's los!!


:D

2014. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%

#11-es.

Totálisán egyetértek veled, már leírtam korábban is, ez a Brazil válogatott egyszerűen..szar volt.

Kolumbia jobbat játszott volna ezekkel a Németekkel.

2014. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
34%

"Mégiscsak van remény a magyar futball számára, a tegnapi események tükrében talán nem is vagyunk rosszabbak mint a brazilok. :)))"

Nincs remény. Csoda kéne, ha ideág is eljutnánk. Mi nem 7-1-re, hanem 17-1-re kapunk volna ki. Minimum.

2014. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
23%

[link]


(Statisztikát érdemes nézni)-Nem volt jobb sokkal ez a német válogatott!

2014. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
35%

Németek sokkal erősebbek a Braziloknál. Nyílván minden máshogy alakult volna, ha Neymar és Thiago ott lettek volna (akik nélkül mellesleg a Brazilok már rég kiestek volna). Azt viszont nem lehet tudni, hogy mennyiben lett volna más a végeredmény. Lehet, hogy akkor a Brazilok összehangoltabbak lettek volna, mert én úgy láttam, hogy már az első gól után feladták.

A németek most nagyon a toppon voltak. Bár ott több az erős játékos.

2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
0%
Osztom a 8. válaszoló véleményét. Valóban máshogy álltak volna hozzá lelkileg is, ha Neymar és Silva is játszik, és összehangoltabbak lettek volna. Én nekik szurkoltam. Szerintem egyáltalán nem szar csapat egyszerűen ez most így alakult. Most mindenki mondja, hogy "ezt még 100 év múlva is emlegetni fogják" de ki tudja? Lehet, a következő vb-n ennél is nagyobb vereséget fog szenvedni egy másik csapat. A németeknek meg grat, de remélem, hogy nem ők nyernek, hanem az Argentínok; ők jobban meg is érdemlik. #sajátvélemény :)
2014. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!