Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írtok hosszú vélemémyt a...

Írtok hosszú vélemémyt a Brazil-Németország meccsről? Mi kehetett a hiba? Ennyire hiányzott Neymar és Thiago Silva?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 00:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
A hiba ott kezdődött,hogy miután Neymar lesérült,és Silva megkapta a sárga lapját,mindenki eltemette a brazilokat.Mindenki mondogatta,hogy a csapat semmit sem ár,sajnos addig,amig szinte ők maguk is elhitték.Nem tudom mi lett volna,ha a két fő emberük ott lehetett volna a meccsen,de én hiszem,hogy képesek lettek volna nyerni.Sajnos miután 2-0 lett az állás a brazilok szétestek,de nem adták fel.Az,hogy a félidő után úgy visszamentek a pályára,hogy az állás 5-0 volt,és nem adták fel,le a kalappal előttük.A végső pillanatig,a 90.percig küzdöttek,és nekem az az egy gól,többet ért mint a 7 összesen.Gyenge napjuk volt,az biztos,de büszke vagyok rájuk,hogy nem adták fel.
2014. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
87%

Bocsi, de láttál már olyat, hogy egy csapat nem játszik második félidőt, mert sok gólt kaptak? Ha ezt meglépik, lehet a következő vb-ről is kitiltják őket. Olyan nincs, hogy levonulnak a pályáról, legkevesebb ilyenkor az lenne, hogy minden szurkolónak visszafizetik a belépőjegyet.

Az, hogy lejátszották a meccset, nem kell, hogy bárkit büszkeséggel töltsön el, ez teljesen evidens, magától értetődő dolog. Egyébként meg a braziloknak szurkolók együtt érezhetnek velük, sajnálhatják őket, de büszkének lenni rájuk pusztán azért, mert nem vonultak le a pályáról, na az már abszurd.

2014. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Utolsót osztom:)
2014. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
30%

Fejben teljesen összeomlottak. Egyébként érdekes, hiszen sok játékosuk nagy csapatoknál játtszik, a BL-ben. Ott nagy pénzekről van szó, a tét, talán néha még nagyobb, mégsem omlanak össze így! Nem igazán értem.

Véleményem szerint a németek jobbak és akkor is győztek volna, ha a brazilok nem omlanak össze és keményen védekeznek. Jobb lett volna úgy. elmaradt volna a megalázó vereség és 2:0-ra, vagy 3:1-re kikapnak aznap. (Még az is lehet, hogy 2:1-re bekkelték volna a meccset.). Hivatkozhattak volna Neymar és Thiago Silva hiányára és az egész elfogadhatóbb lett volna a közönségnek és a braziloknak.

Vegyük figyelembe, hogy szerintem a játékvezetők túl passzívak, kevés a lap és sok a durva játék. Sok a "veszélyes játék", amit nem fújnak le. Gondolok itt a fejmagasságban az ellenfél fejét súroló lábbal történő mentésekre, de a térddel előre való felugrásokra is!


Most csigolyasérülés, holnap akár súlyos nyak, vagy agysérülés is lehet egy ilyen szabálytalanságból!

Emberek, azért Neymart "kivégezték"!!! Hol van már a szép és teknikás foci?!


Visszatérve a Német - Brazilhoz, szerintem a brazil szövetségi kapitány is hibázott és rossz instrukciókkal küldte pályára a brazil válogatottat!

2014. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Dobermann213 ***** válasza:
0%
Igen,ha Neymar és Silva játszott volna 2 vagy esetleg 3 góllal kevesebbet kapott volna Brazília.De Én Németeknek szurkoltam..Neymar a kedvenceim közé tartozik..És hihetetlen hogy 21 évesen ilyen jól focizik..
2014. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
34%
A brazilok már csak Neymar miatt is meg akarták nyerni hogy később neki ajánlhassák.Talán ezért is törtek össze már 2-0-nál
2014. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!