Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni alapszinten focizni?

Figyelt kérdés
Sose érdekelt a foci,nem is voltam sose jó benne inkább küzdősportokat űztem, de most éppen az jutoot eszembe, hogy milyen király lenne ha tudnék focizni:D van 1 labdám meg van akivel tudnék gyakorolni...szal szerintetek mennyi idő eljutni olyan szintre, hogy ha focisták kal focizok akk legalább ne röhögjenek ki ?

2014. júl. 15. 13:40
 1/3 anonim válasza:
Attól függ mennyi időt fogsz naponta gyakorolni. Ha legalább napi 2-3 órát focizol akkor nem fog sok időbe telni hogy egy jó focista leszel. Ha viszont napi 30 percet fogsz focizni akkor inkább ne is kezdd el, rengeteg idő lenne.
2014. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dobermann213 ***** válasza:

Ez attól függ,hogy mennyire áll rá a lábad.Az se baj ha nem mert ahogy az előttem lévő is mondta igen ha fél órát csinálod vagy 2-2 és fél év.Ha viszont 1-2 órát focizol fél év se.És úgyis jó ha nem folyamatosan csinálod 2 órán keresztül hanem szünetekkel.Az is jó ha 30 percig utána egy kis pihi utána megint és így tovább!!! :)

Sok sikert! :)

2014. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint minden , úgy a foci is fejben dől el. Javasolni tudom otthoni gyakorlatként a dekázást ami hatalmas labdaérzéket ad,gyakorold. Erőnléti szempontból reggel avagy este járj el futni.!:) Üdv.
2014. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!