Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem lehet, hogy azért vagyunk...

Nem lehet, hogy azért vagyunk olyan nagyon császárok vizilabdában, mert rajtunk és néhány országon kívül mindenki nagy ívben sz. Ik ebbe a sportba, és pl. a labdarúgásra koncentrál?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Azert a vizilabda is eleg nepszeru sport. Viszont az nekunk csak elony, hogy mas orszagok nem fektetnek ra nagy hangsulyt. Fociban nem lehetunk csaszarok, hiszen, ott mar telitett a piac. Viszont a vizilabda egy olyan sportag, amiben kitunhetunk.
2014. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vízilabdában évtizedek óta a legjobbak között vagyunk.

És ha tényleg mindenki tojna rá, akkor az USA és Kína miért ölnek bele ennyi pénzt?

2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én tájékozatlan vagyok, azért kérdezem.
2014. júl. 20. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor előbb tájékozódj, és ne kérdezz hülyeségeket.

Google, wikipedia sok mindenre választ ad anélkül hogy leugatnák a fejedet.

2014. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anonim oldal, ugassák csak. Konkrétumokat, adatokat várok.
2014. júl. 20. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Röviden: de, azért. A vízilabdát, pláne a férfiaknál, legfeljebb fél tucat mediterrán országban űzik komolyan, profi szinten: Magyarországon kívül még Olaszországban, talán Spanyolországban, illetve a volt jugoszláv tagköztársaságokban. Ha utóbbi, azaz Jugoszlávia nem bomlik fel, most még sokkal gyengébb lenne a felhozatal a világversenyeken.


A nőknél azért már egy picit árnyaltabb a kép, ott nincs ilyen mediterrán hegemónia Európán belül. Illetve a nők között a tengerentúlon, Amerikában vagy Ausztráliában is népszerű a sportág. Szerintem ennek köszönhető főleg, hogy az olimpia programjából még nem vágták ki.


Ugyanakkor az nem igaz, hogy mi azért lennénk olyan jók benne, mert teljes erőnkkel csak a vízilabdára koncentrálnánk. Arányaiban még mindig nagyon kevés a vízilabda-játékos Magyarországon, és tízből kilenc gyerek nálunk is focista akar lenni, mint némi túlzással bárhol a világon.

2014. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tájékozatlan vagy akkor mi az any**ért pofázol ba**meg? Ekkora ba**ot.
2014. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem pofázok Tisztelt Uram, csupán kérdeztem. Tessék megcáfolni az egyik válaszadót.
2014. dec. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!