Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Védekező középpályás poszton...

Védekező középpályás poszton szeretnék játszani, széles a vállam,183cm 72kg vagyok. Mi a dolga egy ilyen játékosnak? Ilyen játékosra példa: Khedira, Schweinsteiger, Javi Martinez stb.

Figyelt kérdés
Kontrák akadályozása, leütközés, védőknek besegíteni, esetleg indítani, szögletnél védekezni, illetve felmenni az ellenfél szögletéhez is? Eddig szélső védő voltam,nem igazán szerettem,mert nem vagyok gyors,és sok gyors szélsővel találkoztam (megye1) akik azóta már NB1-esek és sokszor lefutottak,játszottam szélsőt is,de azt nem bírtam. 16/f
2014. aug. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gyors szélső védőnek, akkor a védekező középpályát utálni fogod. Ott kell a legtöbbet futni.
2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor melyik az a poszt ahol a legkevesebbet kell,belső védő?
2014. aug. 20. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
kapus
2014. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki nem gyors futó, nem jelenti azt, hogy nem tudok sokat futni. Védekező középpályás(vagy szűrő) posztra nem feltétlenül kell a gyorsaság, inkább hosszabb távon kell bírni erőnléttel. Nem gáz, hogy nem vagy elég gyors, csak legyen jó erőnléted, és fizikailag ne legyél gyenge. Jól olvasd a játékot és a passz készséged is legyen elég jó, mert a te posztodon életveszélyes eladni egy labdát.
2014. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!