Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Wayne Rooney...

Szerintetek Wayne Rooney iránt miért nem érdeklődnek a nagy top klubok?

Figyelt kérdés

Szerintem ő a világ leghasznosabb játékosa,ő a tökéletes játékos szerintem.

Meccsenként minden poszton feltűnik és mindent csinál meccsenként,védekezik,támad,osztogat,asszisztol,tart stb...

Fura ,hogy csak néha fellendül pletyka szinten a PSG ,azt ennyi...

Real fan szemmel nézve mondtam ezt,szerintem Rooney jobb Benzema,Ibra,Costa,Suarez-nél sőt még ha úgy nézem jobb szerintem mint Bale és Ronaldo ,ő a tökéletes játékos szerintem.


2014. okt. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szerintem a nagy top kluboknak vannak jobb játékosaik. Rooney semmivel nem jobb, mint a Ronaldo. Például a Realban most akkor ott lenne a Bale, a Benzema, a Ronaldo és még mellé egy negyedik. Teljesen felesleges lenne. Vagy akár a Barcelonában, ahol van Messi, Neymar, Iniesta. De ilyen a Bayern is Müller, Ribéry, Robben. A nagy top klubokban mind van legalább 3 jó gólrúgó játékos, sőt még jobb is. A másik. Rooney az angol bajnokságban olyan jó. Lehet, hogy akár a spanyol, a német vagy az olasz bajnokságban nem tudná azt hozni. Más közeg, más kultúra, más minden. Lehet nem tudna kvázi akklimatizálódni.
2014. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Arra azért kíváncsi lennék hogy jutottál arra hogy jobb mint Ronaldo vagy Bale. Ők is ugyanazt csinálják mint amit te leírtál Rooneyról, csak gyorsabban és gyakrabban.Nem véletlen hogy ketten együtt az elmúlt 6 meccsen 17 gólt lőttek, Rooney meg 6 meccs alatt 3-at. Ez egy csatártól nem túl erős teljesítmény.
2014. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rooneynak óriási nagy fizetése van, szerintem más csapat nem adna neki ennyit + még ki kellene vásárolni őt a szerződéséből. Csak pár nagyon gazdag csapat jöhetne szóba, de ők meg úgy látszik nem Rooney-ben gondolkodnak.
2014. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rooney most hosszabbított horror pénzért és ő az United csapatkapitánya, ezért baromi drágán lehetne csak elhozni és még több fizuval csábítani. Szerintem Rooney a korai sikerek miatt kicsit kiégett, túl van ő már a zeniten, nem igazán ér meg komoly összeget egy PSG-nek vagy egy Barcelonának.
2014. okt. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy jutottam,hogy hasznosabb játékost nála még nem láttam.

Úgy 2005 folyamán kezdtem követni Rooney-t mert a játéka nagyon tetszett meccsenként 2-3 gól átlag...majd jött még Ronaldo is mellé akit később leigazoltunk,bár én Rooney-nak jobban örültem volna.

Az elmúlt kb.5 évben a MU csapata keretet nézve annyit romlott ,hogy Rooneynak tényleg már nem lehet csak támadnia,hanem mindent kell csinálnia.

Drukkolok,hogy sikerüljön vagy annyira megerősödnie a MU-nak hogy ismét az a csak támadó "Gól Machine/Rooney a pukkancs" legyen aki volt vagy menjen egy olyan csapatba...

2014. okt. 8. 06:57
 6/7 tigrisspetsr válasza:
Ronaldo már lejárt wayne Rooney sokkal jobb
2014. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GreenLuck válasza:
A Manchester United is a Nagy Top Klubbok kozt van szerintem :)))) Nagyon szeretem Rooney t , szerintem o ott vam ahol lennie kell ! Rooney t nm tudom mashol elkepzelni mint a MU ban ... Ronney t szeretem de a MU nem kulonosen , de azert azt en is megmondom , hogy a legnagyobb klubbok kozt van ! :)
2015. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!