Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri meg az...

Szerintetek ki nyeri meg az idei OTP Bank Ligát? Ki lesz a második, harmadik, illetve negyedik? És ki nyeri meg a Magyar Kupát?

Figyelt kérdés
Azért is érdekel, hogy esetleg azok közül a csapatok közül, kijutna-e valamelyik EL-be vagy BL-be.

2014. okt. 29. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Bevallom soha nem néztem és nem is nézek magyar focit. De most a Videoton óriási formában van szerintem. Úgyhogy szerintem bajnokok lesznek.

A többiek nem tudom h h fognak teljesíteni de a fradit egyszer láttam már focizni, és eléggé jók voltak.A tobbiekrol nem tudok valami sokat. Csak hallani hallottam, hogy a gyõr és a debrecen na meg a diósgyõr csapata se olyan rossz. 15/L Videoton játékosa

2014. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Videoton lesz a bajnok ez gyakorlatilag biztos.A következő három helyre esélyes az MTK mivel nagyon elhúztak a harmadiktól 8 pontra vannak,valamint a Diósgyőr,a Fradi,az Újpest.Ezek a csapatok esélyesek a top 4-re illetve a DVSC és a Győr de csak akkor ha nagy változás történik mert most gyengék.A kupa az eléggé kiszámíthatatlan bár a Vidi nagy esélyes.

Európában jelenleg csak a Videoton lehet esélyes ők akár az EL-be vagy nagyon jó sorsolásnál a BL-be is bejuthatnak.

2014. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Videoton foghatatlannak tűnik, szerintem megnyerik.

A második helyre szerintem felér az Újpest.

A harmadik szerintem a DVTK lesz.

2014. nov. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!