Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tanulhatnék meg zsákolni?

Hogyan tanulhatnék meg zsákolni?

Figyelt kérdés
192 cm vagyok, 95 kg és 16 éves, mégsem tudok zsákolni, a gyűrűt néha meg tudom érinteni, de nem mindig. Edzésre heti 2x járok, de ott nem ezt tanuljuk. Valaki valami ötlet? Egyesek szerint az ugrálókötelezés jó, de kikérném a ti véleményeteket is.

2014. nov. 16. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A combodat erősítsd me(akár edzőteremben, akár hegyen bicózással), és fokozatosan próbálj javítani az ugrási technikádon.
2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Zsákos Frodótól. :-)
2014. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magasságodból ítélve az erőddel nincs baj, sima zsákoláshoz nemkell edzőterembe menj

viszont feltételezem van egy kis súlyfelesleged, emellett az ugrás technikád még nem tökéletes. Ezen a kettőn leggyorsabban úgy tudsz javítani, ha alacsonyabb gyűrűre zsákolgatsz, arra törekedve hogy minél nehezebb és szebbeket zsákolj. szerintem 1-2 hónap és szabványra fogsz zsákolni simán. Nagyon könnyű dolgod van ebből a szempontból neked:)

2014. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, azóta fogytam 5 kilót, edzettem, most 92 kiló vagyok sokat zsákolgattam kis palánkra, nőttem 1 centit és már 10 ből 10 szer tudok zsákolni :)
2015. jan. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!