Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Léteznek még olyan FIÚK vagy...

Léteznek még olyan FIÚK vagy FÉRFIAK, akik szeretik Neymart?

Figyelt kérdés

Mostanában kb divat lett utálni, még a Barcások körében is... Ha egy Barcás oldalra kerülök és egy Neymarról szóló hírt olvasok, mindig megnézem a kommenteket, de csak egy-kettő olyat találok, akik szeretik. De azoknak is úgy tudok örülni... Van egy osztálytársam, Barcás, valamelyik nap megkérdeztem tőle, hogy szereti-e Neymart. A válasza: Hát... igen, de nem ÚGY. Még a hát és a magyarázkodás ellenére is úgy megörültem neki. :D De amúgy felesleges magyarázkodni, nyilván nem úgy értem... hanem, mint focista, esetleg mint ember. Szóval vannak itt olyan fiúk/férfiak, akik szeretik?


Utálkozó kommentekre nem vagyok kíváncsi!!! Ahogyan lányok válaszára sem.


Ui.: Bocsi a kategória miatt, de itt vannak a legtöbben.



2014. nov. 25. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
nemvágom a témát, utálom a focit. 19/f
2014. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha nem vagy kíváncsi lány véleményre, akk inkább jelentem a kérdést. :P
2014. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, de nem is utálom, mivel Bayernnek és Chelseanek szurkolok már több éve:D
2014. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Real-os vagy vagyok, de azért elismerem Neymar tehetségét.
2014. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén realos vagyok, de nincs bajom Neymarral. Jó focista.
2014. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1: te bajod. :D

#2: Fiúk véleményére vagyok kíváncsi, mivel a lányok máshogy is láthatják.

Többiek: Köszönöööööm a normális válaszokat. :D Azt meg pluszba, hogy nem utáljátok, meg nem b#zizzátok le ok nélkül. :D

2014. nov. 25. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem szeretem ezt a stílust amit ő képvisel.

Messi&Neymar ezért nem szimpatikus nekem.

Jobban szeretem azt az "utcai" focit hozó fizikális ,erő,test stílust amit Rooney,Lewandowski,Ronaldo,Robben,Müller,Benzema,Ibra stb... képvisel

2014. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Na pont ezért nem szeretem a focit. Nem azt mondom, hogy utálom, hanem nem érdekel. Ha már szurkolok egy csapatnak, akkor előbb-utóbb megtalának azok, akiket ez zavar. Ha a te csapatod jobb, akkor mi van? Nagyobb vagy tőle mert szurkolsz neki? Ugye érted már mi a bajom ezzel. Pl szerbiában volt most, hogy a foci miatt balkán pékségeket rongáltak... ha jól tudom, valaki szerb berohant a pályára és elkezdte ütni verní az ellen felet, de kapott a szerb rendesen cserébe még ott...

"Annak szurkolsz?! Megverünk!" Csak gratulálni tudok az ilyen embereknek.

2014. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell általánosítani. Vannak normális szurkolók is.
2014. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem van egy (több) Realos osztálytársam, egész jóban vagyok velük. Az itteni válaszolók meg azt mondták, hogy nem utálják, de nem is szeretik, illetve, hogy elismerik. Nem minden szurkoló olyan, mint akiket te leírtál.
2014. nov. 25. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!