Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van még esélyem, hogy igazán...

Van még esélyem, hogy igazán jó kézilabdás legyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 7 éves korom óta kézilabdázom, balkezes lévén általában jobb szélen vagy jobb átlövői poszton. Általános iskolában tesi tagozatos volt, szóval ott megkaptuk az alapot, középiskolában is járok edzésekre, de már nem olyan kemény, mint amikez hozzá vagyok szokva és egy év múlva érettségizem és tudom, hogy folytatni szeretném, de nem tudom hol. Jelenleg egy kisvárosban élek és itt nem megoldható a magasabb szintű kézilabda. Esetleg egyetemi éveim alatt járjak az egyetemi csapatba? Az mennyire éri meg? Tartozhatok valaha kitartás és szorgalom által az élbolyba?

2014. dec. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok jóval nem áltatlak. Szerintem kiöregedőben vagy a profi lehetőségekből. Mindazonáltal sportolni mindig érdemes, és nagyon sok öröm forrása marad akkor is, ha nem játszhatsz a válogatottban.
2014. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a kézilabdát folytasd tovább,mert így lehet hogy lesz meg lehetőséged a nagyokkal játszani. Mert a remény hal meg utoljára .
2014. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!