Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék edzeni, mit ajánlotok?

Szeretnék edzeni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sovány egéségtelen fiu vagyok 6.-os és szeretnék változtantni mit ajánlotok?

2014. dec. 29. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Úszás
2014. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sokan monták h ilye fiatalon az a legjobb de nincs sok időm mien rendszerségel akánlod?
2014. dec. 29. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
De egészségtelen fiú sem lehetsz, mert te nem táplálék vagy, amit megesznek, legfeljebb nem lehetsz túl egészséges, persze az, hogy valaki vékony, még nem jelenti azt, hogy nem egészséges, ilyen fajta. Jobb, mintha kövér, hízásra hajlamos lennél. Elég, ha egy héten kétszer elmész egy uszodába úszni, ha pesti vagy, ajánlom a margitszigeti Sportuszodát, 1-2 ezer métert ússzál le.
2014. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az úszás jó sport, de ha nincs annyi időd,hogy sokat utazz az uszodába nézz a körül a suliban: általában tartanak foci edzést , de lehet kosárlabda vagy röplabda is.

Szerintem először döntsd el,hogy mit szeretnél, milyen sportot. Aztán próbálj meg egészségesen enni. 6-ban a 40-50 kg a normális attól függ milyen a testalkatod.

Ha pedig végképp nincs időd edzeni menni akkor otthon is tudsz, sok edzéses youtube videó van.

2015. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
35 kg vagyok járok egyesületbe focizni. De onkáb izmosodni szeretnék.
2015. febr. 18. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!