Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik/mi a kedvenc játékosaitok/...

Kik/mi a kedvenc játékosaitok/csapatotok az NFL-ben és miért?

Figyelt kérdés
Illetve kinek szurkoltok idén, ha már a csapatotok kiesett?

2015. jan. 12. 12:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Seahawks rajongó vagyok ( és nem bandwagoner, a legelső meccs amit láttam Seahawks meccs volt, azóta nekik szurkolok), szerintem az egész csapat tele van hatalmas egyéniségekkel, ezért imádom őket. A nagyszájú Sherman aki felé alig mernek labdát dobni, a szörnyeteg, a megállíthatatlan cukor zabáló Marshawn Lynch, aki nem szereti a riportereket, Russel Wilson, a géppuskalábú irányító, aki nincs elszállva magától, nagyon szerethető pali.

Kam Chancellor is hatalmas figura, gyakorlatilag ő a legion of Boom feje, hatalmasakat üt. És mennyire jó látni, hogy 1-1 sikeres játék után mennyire örülnek egymásnak, olyan az egész mint egy igazi család vagy hogy is mondjam.. Lenyűgözőek :D

2015. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy meccs ez a mai :D
2015. jan. 18. 23:33
 23/42 anonim ***** válasza:
Na, bejött a tipp. Patriots-Seahawks döntő :D
2015. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

A Packers-Seahawks meccs óriási volt! Semleges drukkerként kevés meccset élveztem ennyire idén! Filmkritikusként eldobnám az agyam egy ilyen forgatókönyvtől, az tuti...


De szakmai szemmel... csak azt láttam, hogy az egyik gárda 16 pontot adott le egy olyan csapattal szemben, amely egy értékelhetetlen első félidő mellett 4 interceptiont dobott... :( egy playoff mérkőzésen. Az egyik szemem sír, a másik nevet.


A Pats-Colts... pffff. Mi volt az az édes pici koncepció, ami Chuck bácsi fejében megfogalmazódott? Botrányos. A Pats megérdemelten nyert!


Még nem tudom, hogy kinek drukkoljak a döntőn, de már alig várom!

2015. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Megérdemelten nyert a Seahawks. Nem azért, mert olyan nagyon feljavultak, csak a Packers nem tudta kihasználni a rengeteg hibát, a végén meg ők is mindent elhibáztak.

Az elején 2 TD kellett volna a két mezőnygól helyett (5 yardról legyen már kötelező egy ilyen meccsen). A trickplay-re számítani kellett volna 16-0-nál, vagy, ha nem is számítanak, akkor is teljesen védhető volt. Egyszer egy 3th & 8-nál full tisztán hagyták az ellenfél elkapóját, ott le lehetett volna parancsolni a pályáról a Seattle-t. Az onside kick egy vicc volt, egy Tight End tudjon már elkapni egy labdát. A kétpontos játéknál meg Wilsont is össze lehetett volna hajtogatni, meg az elkapót is vonalon kívül lehetett volna tartani. A hosszabbításban a Safety nélküli játék 3th & 10-nél, futójátékra berendezkedve már-már zseniális...

A TD-k, meg az első interception vállalhatóak voltak, úgy ahogy.

Ja, és a bírókat megdicsérhetjük, elég korrekt munkát láthattunk. (volt egy sisakrács, meg egy passz utáni levitel, ami nem volt fújva, de semmi vészes)

A Seattle-től ez viszont kevés lesz a Patriots ellen :)

2015. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Nagyon élvezetes és fordulatos volt ez a két félidős bakiparádé, de - veled ellentétben - ezen a meccsen én azért nem beszélnék megérdemelt győzelemről :). A kevésbé pancser nyert - szerintem (de elfogadom, ha te máshogyan láttad az eseményeket :) ).

A Hawks-nak van két hete, hogy helyrepofozza a sérültjeit és kiokoskodjon valamit a BB-TB páros ellen!

2015. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Még forrongtam a dühtől Packers szurkolóként, elnézést :D

A megérdemelten nyert a Seahawks alatt azt értem, hogy megérdemelten veszítette el a Packers. Az általam felsorolt 8, vagy akárhány hiba (teljesen érthetően) nem fért bele egy NFC főcsoportdöntőben.

2015. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Mindkét oldal rengeteget hibázott, a Hawks jött ki belőle jobban. Hatalmas Super Bowl lesz, szerintem évek óta az egyik legjobb :D mostani forma alapján Pats sikerre tippelnék
2015. jan. 19. 12:47
 29/42 A kérdező kommentje:
Ja és a Colts gyenge játékára sem igen vannak szavak...
2015. jan. 19. 12:50
 30/42 anonim ***** válasza:

Igen, ez a Pats-Colts nagyon sima volt. Most senki nem mondaná meg, hogy ugyanez a csapat dominálta a Bengalst és a Broncost korábban. Okés, hogy sérülések ide, szerencse / szerencsétlenség /ág is húzza események oda, de én nem bírtam felfedezni semmilyen koncepciót a Colts játékában... pedig; tuti volt benne valami (a Pagano gárdáról nem is tudnám elképzelni az ellenkezőjét)... (nekem pedig ezt kell emésztgetni ;) ).


De a Manning érában is futtottunk már bele hasonló pofonokba... edzettek vagyunk! Hallelujjah! :D

2015. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!