Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék jó focista...

Hogyan tudnék jó focista lenni? (Többi lent)!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és másfél éve focizom. Sajnos sokszor nem tudok úgy teljesíteni, mint a többi lány. Ők gyorsak, ügyesek és szinte nem is hibáznak. Én meg nagyon lassan fejlődök. Védő posztban szeretnék játszok most. Majd egyszer szeretnék támadóként is játszani, mert már nekem unalmas és valahogy fejlődnöm is kellene.

MIlyen gyakorlatokat csináljak?



2015. febr. 13. 16:49
 1/7 Bolse válasza:
Milyen szinten játszol?
2015. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy gyors, akkor felejtsd is el a támadó posztot. Nem mindenki jó arra a posztra, ugyanúgy mint a többi posztra. Van akinek ez van akinek az megy. Gondolj bele,hogy jobb ha te rúgod fel a csatárt mint hogy téged rúgjanak fel.:)
2015. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dancsó Máté válasza:
Hogy játszol?gyorsan futol-e?szerintem gyakorlatnak:reggel fuss egy kört meg este délben pedig menny edzésre vagy rugdosd a labdát kapura vagy ilyesmi.. Szerintem menni fog :D
2015. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen szinten szeretnéd csinálni.

profi és válogatott focista már nem lehetsz sajnos, ahhoz későn kezdted.


megyei szinten pár éve alatt sok edzéssel viszont elég szép eredményeket lehet elérni.

én is ennyi idő alatt eljutottam elég jó szintre.

ehhez szükség van sok egyéni edzésre is.

nem elég a heti 2-4 csapattal való felkészülés és a bajnoki. azonban sohse add fel! mindig van miért küzdeni.


ha esetleg érdekel edzés , írj pm-ben.


a játéksebesség és a passzolás a futás mellett a legfontosabb. a többi hanyagolható ;)

2015. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kb olyan szinten játszok, mint egy 15 éves lány.

Védő poszton játszok és szeretnék előre kerülni.

Egy héten 2x járok edzésre. + egyéb testnevelés óra és meccsek.

Hatékony módszert hogyan találhatok, hogy jobb legyek??

Valami tipp vagy gyakorlat??

2015. febr. 27. 18:35
 6/7 anonim válasza:
100%
Kicsit későn írok bocsi remélem még nem adtad fel :). Az én tippem: reggel (ha nincs más dolgod) és este (szintén ha nincs más dolgod) fuss le 2-3km-ert megállás nélkül. Ha nem sikerül nem baj a távot és az időt mérd. Ezt a távot növeld folyamatosan. Fuss 60m-ert időre (sprint) naponta 5-10 vagy amenyire van időd. Fuss labdával is hogy biztosabb legyen a labda vezetésed. Érdemes szlalomba is meg szlalom nélkül futni a labdával. Ezeket napi szinten csináld és nőni fog az álló képességed és a sebességed. Cselezni nem nagyon kell tudni elég 1 egyszerű kerülő csel én is ilyennek kezdtem. (elrúgod a labdát jobbra vagy balra a védő mellett és az ellenkező irányba utánnak futsz érdemes belsővel hogy csavarodjon eléd) Ha még van valami kérdésed írj privátba :).
2015. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Ez jó lesz nekem kezdésnek
2015. jún. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!