Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit tippeltek a Dortmund -...

Ti mit tippeltek a Dortmund - Juve, Monaco - Arsenal és Atletico - Leverkusen BL meccsekre?

Figyelt kérdés

Ja, és a Barca - City-re?

A fentiek közül csak az Arsenal - Monaco-t láttam az odavágók közül, és ott sokkal veszélyesebb volt a Monaco, és nyert is, mégse tudok biztosat mondani erre sem...



2015. márc. 16. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dortmund nyerni fog ha összeszedik magukat fejben. A Monaco-Arsenal meccsen viszont bármi megtörténhet. Az is lehet, hogy betolja a buszt a francia csapat, de egy Arsenal henger is benne lehet. Azt azért meg kell jegyezni, hogy ha a falábú Giroud nem hagyja ki a ziccereit, akkor most nem kellene az angol drukkereknek izgulni. A rossz formában lévő Atletico talán nyer, de nem jut tovább, a Barca-City párharc pedig remélem már az első félidőben el lesz döntve, hogy kipihenten várják hétvégén a fehér hordát. Az igazság viszont az, hogy a City küzdeni fog a továbbjutásért, mert már csak a BL maradt nekik. Szóval erre még semlegesként sem tippelnék.
2015. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így gondolom :) Nehéz... De valami a Dortmund győzelmét súgja, hogy továbbjutás lesz-e, azt nem tudom. Ők ilyenkor nagyon tudnak teljesíteni.

Az Atm is menni fog teljes erővel, csak ott meg nem lesz Turan meg Tiago, azt hiszem.

Tényleg, Giroud helyzeteit elfelejtettem... de így is az járt az eszemben, amit pl. a Bayern ellen csináltak, amikor szintén 3-1-re kikaptak első meccsen otthon 2013-ban, és utána idegenben meg 0-2 a javukra. Nem igazán szokták feladni... Az is lehet hogy döntetlen lesz, vagy Arsenal győzelem.

2015. márc. 16. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Dortmund bármikor feltudja magát szívni,így kérdőjeles ,mert ha fejben helyreteszik magukat "vérengzést" tudnak rendezni.

Monaco - Arsenal : én aláírnám,hogy sima Monaco továbbjutás,Wenger féle Arsenal totálisan épül a szép focira ,de azonkívül semmire,évek óta mióta Wenger az Arsenal edzője azóta meglehet jósolni : Ha ideges az Arsenal akkor kész katasztrófa ,mi lenne nagyobb ok idegességre : 3-1-re kikaptak 3 gólt kaptak otthon,könnyedén megszakíthatja a továbbjutást a Monaco egy szimpla bunkerfocival,labdajáratással is 0-3-ra kell nyerni az Arsenalnak a továbbjutásért...Ha összeszedetten játszik az Arsenal és esetleg gólt lő az mindent megváltoztathat,de :az Arsenal annyira Labilis hogy a Monaco-nak egyszer kell picit belepiszkítani az elképzelésükbe és WIN.

Atletico - Leverkusen : Szerintem Atletico továbbjut,Simeone és csapata a váratlanul várható tettek embere,csapata.Váratlanul előrukkolhatnak egy olyan teljesítménnyel amivel könnyed továbbjutást hoznak össze,ami az atleticotol már várható (Real&Barca tudja évekóta).

2015. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a dortmundra x

monacoban nyer az arsenal

atletico nyer

barca nyer

2015. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jók a válaszok, kösz mindenkinek. Hát ezért nehéz a fogadás :). De közben már az Európa Ligára is készülök, azok is igazán érdekesek :)
2015. márc. 16. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Monaco vagy nyer vagy nagyon maximum x-elnek. A Monaco nem véletlen verte meg az Arsenal-t, ahogy a PSG sem a Chelsea-t, a francia bajnokság nagyon erős, és a Monaco ott van a 3 legjobb francia csapatban jelenleg, ami egy nagyon szoros 3-as.


Az Atlético nyer és valószínűleg továbbjut. A Dortmunddal szintúgy így vagyok.


A Barca meg megint szétveri a City-t, most még talán jobban.

2015. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barcának nagyon nagy előnye ,hogy a világon egyedül a Real és Bayern nem foglalkozik vele,hogy extrém gyorsan játszanak.

Egyedül a Bayern tudta egyedül lelassítani teljesen a barcát.

Tudjuk,hogy a Barca a sebességre alapoz,a Real is néhányszor ráfürdött.

Legjobb,leggyorsabb,legveszélyesebb játékosuk Messi.

4 védőből 2 mindkét szemével őt követi rohamnál ,illetve az egyik védő (amelyik oldalon van Messi) fél szemmel,ő rá figyel a legjobban.

Ergo Messi kapásból 3 (nagyon ritkán csak kettő ) védőt elvisz,és sokszor 1-1 felfutó keresztbe játszó játékos kap olyan labdát amivel csak nézni.

City is ezeket a kontakt hibákat követi,de ki nem figyelne jobban egy Messi-re mint egy Torres-re?

2015. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!