Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan győzhetem le a félelmem?

Hogyan győzhetem le a félelmem?

Figyelt kérdés

NBII U21-ben jatszok es az a gond hogy felek a fociban.. Nem merek fejelni mert felek hogy valami baja lesz a fejemnek, meg mellkassal se merem levenni mert felek hogy beszorul a levego. Ezert nem szeretnek kezdo lenni. Csere vagyok szinte mindig. Es amikor be beszeretnek allni akkor felek hogy elkaszalnak a vezna alkatom niatt, meg ehhez tarsul a leegestol valo felelem :/

15/F



2015. márc. 22. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hónap terápiás jellegű amerikai foci és birkózó edzés után megszűnnének a félelmeid.
2015. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is NBII u21-ben játszom csak én 18 éves vagyok és nekem sincs valami robusztus alkatom védő létemre (187 cm, 70 kg).

fejelni én sem nagyon merek, mindig behúzom a nyakam mikor fejelni kellene, nálam ez a félelem attól van, hogy törték már el az orrom egy könyökös jóvoltából bajnokin...


leküzdeni úgy lehet az ilyesfajta félelmet, hogy meccs előtt felpörgeted, esetleg feldühíted magad valamivel és úgy mész fel a pályára, hogy nem tűrsz ellentmondást.

egyébként általában pont azok sérülnek meg akik félve mennek oda, akik keményen odamennek, azoknak sosincs semmi bajuk, tegnap a csapattársamat fejbe talpalták miután határozott hozzáállással elfejelte a labdát, semmi baja nem lett, pedig nagyon kapott.

2015. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!