Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan hozzam ki magambol a...

Hogyan hozzam ki magambol a legjobbat?

Figyelt kérdés
kosárlabdárol van szo. holnap lesz meccsunk(serdulo) a csapat legjobb védekező játékosa vagyok cseleket stb-t is jol tudok csak elég bátortalan vagyok mert félek hogy ciki lesz ha elrontom vagy valami. de szeretnék nagyon jol teljesíteni meccsenként 5-6 pontot dobok de ezt is szeretném "fejleszteni" meccsenkénti 10-20 pontos átlagra mert a tehetségem megvan hozzá csak bátortalan vagyok. mivel motiválhatnám magam?
2015. ápr. 17. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a tehetséged meg van hozzá,miért nem mész egy neves klubhoz ahol az ileneket az edzsővel meg is beszélhetnél? Ha tehetséges vagy akkor mitől félsz h hibázol ha annyira jó vagy ahogy írod akkor a többiek 3 xor többet hibáznak mint te ,akkor te mitől tartassz? Ha bátortalan vagy az cikibb mint ha hibától ! ehh
2015. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert azért annyi idős nem vagyok. nem mondom hogy profi vagyok de azért azt sem hogy amatőr.mert van pár olyan játékos a csapatba ha nem dobod be vagy el rontod a cseleket és elveszik tőled a labdát egyből rajtad kérik számon,de ha ők hibáznak azzal nincs gond.. ezért félek is megprobálni..
2015. ápr. 17. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak arra koncentrálj, hogy a maximumot kihozd magadból. Akkor van egy ilyen kellemes érzés, hogy te minden tőled telhetőt megtettél. Ennyi. Ha neked azt jelenti a maximum, hogy kicselezed az ellenfél játékosát, akkor csináld azt. Gyakorold, aztán egy idő után biztosan menni fog, vagy kirúgnak a csapatból. Bármelyik jobb, mintha amiatt teljesítenél a te szintedhez képest rosszul, mert rágörcsölsz mások elvárásaira.
2015. ápr. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!