Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kik alkotnák a...

Szerintetek kik alkotnák a világ legerősebb szélső párosát (szerintem Robben+Di Maria)?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 09:03
 1/3 TallandThin Boy ***** válasza:
CR+Robben
2015. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jó szélső van, De Bruyne meg Hazard szerintem például nagyon erős párosítás lenne. De Robben - Ribéry is egy borzasztó erős, összeszokott páros, Messi - Neymar, de valóban még Di Maria, Reus (ha szélsőt játszik), Cristiano Ronaldo (szintén ha szélsőt játszik) és ők még csak azok, akik így hirtelen eszembe jutottak.


Arra könnyebben válaszolnék, hogy ki a két legjobb szélső, mert szerintem Robben és Messi. De hogy ki a legjobb páros, kik működnének legjobban egy csapatban szélsőként, az már sokkal nehezebb.

2015. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lio77 ***** válasza:
Hát,a szélső posztra nagyon sok jó játékost találhatunk,mondjuk én megnéznék egy Ronaldo-Messi párost a két szélen,hogy azzal úgy ki mire menne,de azért manapság is vannak durva felállások pl Ribery-Robben,Neymar-Messi,
2015. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!