Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergetéshez szükséges külön...

Pergetéshez szükséges külön pergetőbot+pergetőorsó, vagy elég egy 3,9m-es feeder vagy egy 3,2-3,6m-es "átlagos" bot és egy 4000-6000Ft-os jó minőségű orsó?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyibe csak pergetni szeretnél kizárólag evvel a módszerrel akarsz horgászni, akkor esetleg egy

kimondott pergetö bot nem hátrány ha van. Ha csak ugymond

alkalom szerüen üznéd, akkor 3 m körüli "átlagos" bot is

megteszi,az orsó inkább legyen elsöfékes, és legalább 5-5,1 az áttétel.

2013. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer úszóztam feederrel, a vegére már eléggé fájt a csuklóm. Pergetésnél mégjobban kifárasztana.
2013. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gomzoli ***** válasza:

"egy 4000-6000Ft-os jó minőségű orsó?"


???


Lehet ennél is olcsóbban orsót kapni?

2013. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gomzoli, igen, lehet 2000Ft-ért is kapni, műanyagból, ami a szezon felénél tönkre megy. Én olyan orsókat választottam, amelyek fémvázasak, minőségiek, azonnali visszaforgásgátló van benn és így is az egyik 4000Ft-ba (Gold Star X-match 40), a másik 6000Ft-ba (Byron Akita) került, az áttételükkel is megvagyok elégedve, még sohasem hagytak cserben
2013. júl. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!