Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpro-n is van olyan...

Tippmixpro-n is van olyan mint sima tippmixen hogy "minimális kötés"?

Figyelt kérdés
Elég bosszantó hogy meg akaork tenni egy meccset de ahhoz hogy megtegyem meg kell tennem még mellé párat.. Tippmixpron is jelen van ez a hülyeség?
2015. júl. 18. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Tehetsz egy eseményt is, a minimális összeg meg asszem 100 FT.
2015. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Általában nincs előírt kötésszám, de kizárva sincs.

"A tippmixPro fogadás fogadószelvény-szerkesztő felülete jelzi azokat a fogadási

eseményeket, kimeneteleket, amelyek egymással kötésben nem fogadhatóak Az

egyes fogadási eseményekhez tartozó esetleges minimális kötésszám-előírás az

adott fogadási esemény mellett kerül feltüntetésre."

Megnézetem a Békéscsaba-Debrecen találkozót, amely a Tippmixen minimálisan 5-ös kötésben fogadható, a Pron lehet egyes kötésben is.Minimálisan 100 forintért.

2015. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Egy szóval tippmixpron nincs ez a hülyeség?

2015. júl. 19. 17:51
 4/5 belapus ***** válasza:
Ritkán fogadok a Tippmixpron, még nem találkoztam vele, de ahogy az idézetből is kiderül, adott esetben élhetnek ilyen megoldással.
2015. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én már láttam TippmixPro-n is, NB2-ben néha van minimális kötésszám. Legalábbis én még csak ott találkoztam vele.

De az is csak 2-es kötés szokott lenni, szóval nem ilyen, mint papíron, hogy pl. 5-ös kötés.

2015. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!