Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén hogy teljesít...

Szerintetek idén hogy teljesít a Borussia Dortmund?

Figyelt kérdés
A tavalyi "nagy" meglepetés után..

2015. júl. 18. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem jobbak lesznek, Tuchel végül is elég jó volt a Mainz-nál, jó lenne ha egy stabil csapatot összerántana. Nem álmodozok a bajnoki címről, mert szerintem hiú ábránd lenne, de egy stabil csapattal elég jó helyeket elcsíphetünk szerintem. Azért említem a stabilitást ennyiszer, mert szerintem alapvetően tavaly se volt rossz a csapat, csak gyakran szétesett, főleg az első félévben, a második félévben már elég állandó szintet tudtak nyújtani, akkor a semmiből, az utolsó helyről fel is jöttek, egészen a 7.-ig, úgy hogy az Ausburg iszonyat mákkal lett 5. (!) végül. Eddig nagy igazolások nem voltak, Castro jó játékos, remélem jól be tud épülni, szükség is van rá, így hogy Kehl itt hagyta a csapatot, Bürki se rossz kapus, Weidenfeller nem védett túl jól tavaly, szerintem Langerak talán jobb is volt, szóval kéne már egy jó kapus, remélem ő az lesz, de rajtuk kívül nem emlékszek nagy mozgásokra, Immobile-t adták kölcsönbe, de eladás se volt még azt hiszem. Úgyhogy még jó lenne valami mozgás, egy erős támadó nem ártana, mert tavaly is szinte csak Aubameyang szórta a gólokat, meg max. Reus rúgott néha. Én Bayern győzelmet várok (milyen meglepő :D) ha Wolfsburg-ból nem viszik el De Bruyne-t, ők simán lehetnek megint 2., esetleg 3.-ak, főleg, hogy Kruse-vel van még egy jó támadójuk és remélem, hogy a Leverkusen mellett, mi fogjuk őket megszorítani. Szóval olyan 4.-5 helyet várok, amiben reménykedek az 3.. előrébb szerintem nem leszünk.
2015. júl. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja vagyis persze volt eladás, Langerak-ot a Stuttgartba, de ránéztem és azon kívül még volt Alomerovic, aki egy elég jelentéktelen kapus volt, meg Jojic, szintén nem túl jelentős játékos. Én nagyobb söprögetést vártam, azt hittem repül mondjuk Miktarian, Hummels (bár ő jó, hogy marad, mert nagy védő, csak össze kell szednie magát), Kagawa (u.a. mint Hummels-nél), Ramos még Immobile mellett.
2015. júl. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megjósolhatatlan.


A Dortmundnál már tavaly sem feltétlen lehetett érteni, hogy miért nem megy a szekér év elején, az látszott, hogy papíron minden megvan egy igazán jó szerepléshez, és valahogy mégsem áll össze a gépezet. Mivel a probléma nem olyan természetű volt, hogy mondjuk marha béna a védelem, és ha megerősítik akkor jó lesz, inkább valami mentális dolog lehetett a mélyben, így nehéz megmondani, hogy ki tudnak e mászni belőle idénre.

2015. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Bochum elleni barátságos meccs miatt egy kissé aggódok, meg értetlenül állok az előtt, hogy jó pár éve nincs vérfrissítés az amúgy nem túl ütőképes védelemben, valamint egyetlen Bundesliga szintű vérbeli csatár sincs a keretben, erre megint a bombaerős középpályát kellett erősíteni, ahol 5 kezdő szerepére volt már amúgy is jó pár emberünk: Gündogan, Bender, Miki, Kagawa, Reus, Hofmann, Blaszcsi, Kampl, Großkreutz, és én Aubameyangot is jobb szeretném a szélen látni. De összességében be kéne ruházni egy támadóra, és ha elkerülik a csapatot a sérüléshullámok, ami az utóbbi években nem igazán történt meg, akkor nem lehet nagy gond. Szerintem Reus a ligában TOP3-as játékos, és egészségesen akár egyedül is képes elintézni az ellenfelek felét. A Subotic-Hummels párostól viszont rettegek, a tavaly mutatottak alapján még az EL-be is kevesek lesznek, nem hogy egy esetleges Bl-be jövőre.
2015. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden képzeletet felülmúlóan teljesítenek, nagyon boldog vagyok :). Nem gondoltam, hogy egy ilyen király csapatot kapunk, mondjuk igaz, sem a M'gladbach, sem az Ingolstadt nem volt egy top eredmény, de a Dortmund az eddigiek alapján mindenképp a bajnoki címre esélyes néhány csapat közt van, csak a folytatás is ilyen legyen! :) Szerintem a játékosállomány nagyon jó, csak az a baj, hogy Klopp-ot túlságosan kiismerték, így kapóra jött a vérfrissítés a tréner terén, amivel visszajött a régi forma.
2015. aug. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*csapat nem eredmény...
2015. aug. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DonDumbledore válasza:
Biztos vagyok benne, hogy idén a bajnoki címért fognak küzdeni. A Wolfsburg olyan mintha kicsit gyengült volna, de még csak 2 forduló ment le. Szerintem Bayern-Dortmund-Wolfsburg harc lesz idén a bajnoki címért. Tuchel lelket vitt ismét a Dortmundba, mint Klopp első éveiben. Idén Bundesliga, Európa Liga és Német Kupa győztesek lehetnek.
2015. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!