Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Be lehet vinni a fényképezőgépet?

Be lehet vinni a fényképezőgépet?

Figyelt kérdés

Szerdán audi cup-ra megyek Münchenbe, és szeretnék vinni fényképezőgépet. Egy tükörreflexes Nikon D3200-ast. Na most mindenhol más van írva. Valahol, hogy be lehet vinni, valahol meg nem.

Tavaly voltam Varsóban a Real Madrid-Fiorentina meccsen, oda nem lehetett bevinni, nekem sikerült mert nem látta meg az aki ellenőrzött. Viszont az egyik haveromtól elkobozták, és megőrzőbe rakták.

Mi legyen? Esetleg az Allianz Aréna email címe? Habár nemhiszem, hogy visszaírnának.

19/L



2015. aug. 1. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézőként nem! Sajtósként igen!


Ja,nem vagy sajtós? Van a gépeden PAINT? Vagy GIMP? Esetleg PS?


Csak,mert: [link]

2015. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

The following items will not be confiscated:

• Clearly labelled medicines (including those in glass bottles or spray cans)

• Photo cameras (digital, SLR) with lenses for private use

• SLR cameras without lenses

• Plastic thermos flasks

• Seat cushions and blankets (in the winter months)

• Bottles for toddlers

• Umbrellas without metal tips

• Commercial video cameras


Hát én már nem értem....

2015. aug. 1. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

ez eléggé helyzetfüggő, van olyan mecs, amin nincs semmi para, ott a kutyát nem érdekli mit viszel be, és van olyan mecs, ahol még a nagyobb kulccsomókat is elkobozzák, mert ütni lehet vele...

próba cseresznye...

amúgy meg vidd be a mobilod, aztán fotózz azzal.

2015. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!