Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyar-Román EB mecs, Bernd...

Jason89 kérdése:

Magyar-Román EB mecs, Bernd Strock gyözhet a magyar válogatott? .

Figyelt kérdés

Dárdai Pál helyett ,Bernd Storckot helyezték hátra lévö négy eb selejtezöre a válogatott élére.

Bernd Strock ki mit tudróla ?

Magyar-Román szúrkolok,lehet számitani újabb vandálkotásra ?.

Lehet arra számiti ,hogy román szurkolok magyar gyülölö polokal fognak e jönni magyar-roman eb-re?.



#Bernd Storck #román-magyar mecs #Dárdai Pál.
2015. aug. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok róla, hogy Dárdai Pál ajánlotta. Ő dicsérte, de magyar körökben nem hiszem, hogy olyan ismert vagy népszerű. Ez a meccs sokat fog számítani a megítélésében.


Egy ilyen meccsen -ismerve a két nép történelmi múltját- számítani lehet rendbontásra. Rigmusok mindenképpen lesznek mindkét részről. A kitett jelképek, üzenetek pedig attól függnek, hogy milyen szigorúak lesznek a szurkolókkal. Becsempészés ennyi embernél nagyon könnyen előfordulhat. Póló szerintem kérdéses, mert fennáll a veszélye, hogy aki ilyen ruházatban jelenik meg, nem fogják beengedni, ha nincs cseréje normálisra. Ezért szerintem ők is egy viszonylag egyszerű "Románia" feliratú felsőben lesznek. (persze román nyelven)


Talán van esély győzelemre, nemcsak azért, mert a románokat meg kell verni, hanem azért, is, hogy a csoportbeli helyezésünk még biztatóbb legyen. Szóval hajrá magyarok! :)

2015. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bernd Storck: Játékosként a Borussia Dortmund-nál Német labdarúgókupa győztes-lett. Edzőként Olympiakos Görög labdarúgó-bajnokság győztes. Eddig a U20 Magyar labdarúgó válogatót edzője volt. Elég jó munkát végzet szerintem a magyar válogatottal azt fog van olyan jó mint Dárdai. Több mint valószínű hogy megverjük a románokat. Hát hogy van esély vandálkotásra az a mécstől függ meg a szurkolok hangulatától. Lehet arra számítani, hogy román szurkolok magyar gyülölö polokal fognak e jönni? Igen biztos hogy lesz ilyen meg Magyar ellenes zászlókkal. [link] Ezen az oldalon láthatod milyen pólókba jőnek.
2015. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen láttam már ,azt az oldalt és olvastam is.és amagyar-holland mecs 8-1 végzötöt ha jól tudom ?,remélem hogy Bernd Strock által 8-1 vagy 3-1 nyerni fog a magyar válogatott csapatunk .:)
2015. aug. 5. 16:08
 4/4 anonim válasza:
52%
Győzhet bár én azt mondom magyar válogatotthoz, magyar kapitányt kellene tenni.Tudom, hogy nehéz találni jó magyar edzőt....Dárdai pedig jó edző.
2015. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!