Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gyakorlok nagyon sokat, de...

Gyakorlok nagyon sokat, de nem megy, mit tehetnék még? (Már láttam egy más kérdezőt is de nem láttam használható választ)

Figyelt kérdés

Fociról van szó. A helyzet a következő: nem tudok magasat lőni, egyszerűen nem tudok alányúlni a labdának úgy, hogy az elég magas legyen, ez még semmi, mert van, hogy sikerül. Most jön a fő probléma:

A labdát mindig ELCSAVAROM! Egyszerűen nem tudok máshogy lőni, mindig eltalálom belsővel és ennek köszönhetően elcsavarodik, az utóbbi időben sokat próbálgattam ezt, de már szeretnék EGYENESEN,MAGASAN és viszonylag PONTOSAN lőni, hogyan találjam el, már videó is jó lenne, régen elég jól tudtam magas-és egyben pontos labdákat adni, a pontos még most is megy nagyjából ha laposan lövök vagy passzolok, de a magas labdák nagyon nem mennek most :(

15 éves vagyok, focira is szeretnék járni hívnak a barátaim de így nem akarok odamenni leégetni őket, se magamat, de főleg őket nem akarom ilyen helyzetbe hozni...


2010. márc. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
www.trukkok.hu ezen az oldalon van sokféle trükk, szerinetm focival is : )
2010. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jó oldal, de nekem sajna nem cselek,trükkök kellenek a focihoz :)
2010. márc. 19. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ahogy az olvasottakból kiderül tekerni tudsz, de nem megy az nyesés...ugye?

pl:ha jobb lábas vagy akkor bal láb a labda mellett, a testeddel dőlj kicsithátra és balra, a labdát próbáld meg legalul eltalálni úgy hogy a lábad nincs megfeszítve, és nem spiccelsz...

http://www.youtube.com/watch?v=pW5H8ape9RU

2010. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, jól értelmezted és köszönöm a linket is, remélem menni fog megint!...
2010. márc. 19. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:

még 1 kis segítség:

http://www.youtube.com/watch?v=BMLmVF-yIIU&feature=PlayList&..


érdemes megnézni a többi részét is!!!!!!!ott vannak a Playlistben :)


a magyar kiadvány (DVD) neve: Foci Brazil módra avagy tanulj meg focizni.

2010. márc. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 21. 16:40
 7/7 anonim válasza:

próbálj meg nem csak belsővel rúgni, hanem lábfejjel.

lépj mindig a labda mellé igy jobb lesz az irányítás, és ha magasat akarsz lőni dőlj hátra ellenkező irányba amilyen lábas vagy. 1.csavarást is tanuld lábfjjel és a 2.spicc belső hátsó részével. sokat kell gyakorolni a 2. at hogy jól ráérezz a technikájára.

REMÉLEM SEGÍTETTEM!

2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!