Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik teniszütőt válasszam a...

Melyik teniszütőt válasszam a három közül? (15 ezer forint a keret)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyen ütőm van: [link]


A gyári húr van rajta, ami szuperlaza! :D Alig pattan vissza a labda róla. Grip-je talán 2 -es, egy kicsit kicsi a mancsomnak :)


A jelöltek:


BABOLAT: [link]


Esztétikáját tekintve ez tetszik a legjobban, DE ha csak a márkát kell megfizetni és nem lenne nagy különbség az Artegomhoz képest, akkor nem sok értelme lenne :) BÁr szimpatikus, hogy könnyebb a súlya (könnyebb forgatni számomra, egyszer próbáltam) és grafitból van a váza. Az egyensúlyához, menzúrájához, stb. nem értek :)


WILSON: [link]



Ezenkívűl találtam egy másiok Wilson -t, ami elméletileg 26 ezerről van leakciózva a Hervisben: [link]


DE ez csak 2 -es Grip -el kapható, ami elég kicsi nekem, minden bizonnyal :) Valamint bítató, hogy a Wilson honlapján is az van feltűntetve ehhez az ütőhöz, hogy minden szintű játékosnak ideális.



Mindezek ellenére, melyikkel járnák a legjobban? Ami a szintemet illeti, még igencsak kezdő vagyok, ám csak szeretném, ha az ütő nem akadályozná a tanulásomat. Szerintetek, az Artengo -mon egy húrcsere megoldaná a labda pattanását?


Köszönöm segítséged/türelmed! :)


2015. nov. 15. 13:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint kíváncsiskodnék, hogy ezekhez, vagy valamelyikhez jár-e táska is?
2015. nov. 15. 20:11
 2/3 Attis68 válasza:

Szia!


Az ütő az egy elég szubjektív dolog hiszen mindekinek más a támadó dinamikája ütőereje és az ütőt inkább ezekhez az egyéni adottságokhoz kell méretezni.

De ha általánoságban beszélünk akkor én a Babolat - ra tenném a voksomat. Volt egy időben Wilson és Babolat ütöm egyszerre és kb ugyanolyan ár kategóriájú és bizony a Babolat legalábbis nekem sokkal jobban bejött!

2015. nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!