Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyar-Norvég meccs, vélemények?

Magyar-Norvég meccs, vélemények?

Figyelt kérdés

Először is azt meg kell jegyeznünk, hogy írtó nagy mázlink volt , hogy kiemeltek minket a sorsolásnál a Dánok kárára.

Ha nem teszik akkor semmi esély nem lett volna.


Ukrajna

Svédország

Dánia

Bosznia


Mindegyik válogatott sokkal jobb mint a magyar


Abban is írtó nagy szerencsénk volt hogy a 4 lehetséges ellenfél közül a leggyengébbet kaptuk.


Dánia

Szlovénia

Írország

Norvégia


Dán-Ír egyértelműen sokkal jobbak

Szlovénia is egy kicsivel jobb


Norvégiától nem értem miért féltek legtöbben ? 1 klasszisuk sincs, sőt 1 igazán jó játékosuk sincs, lassú, ötlettelen játékuk van. Olyan szinten vannak mint pl : Skócia, Bulgária


Az is nagyon meglepő volt, hogy a közönségúk Oslóban csak ült, nem szúrkoltak, mondjuk egy Skót meccsen nem így lett volna, mert ők belehajszólták volna a játékosaikat az iramba...


Szóval hatalmas mák, hogy a Norvégokat kaptuk.


Azt viszont nagyon sajnálom ,hogy a Svéd- Dán közül vmelyik nem lesz ott, mert mind2 ott lenne a helye. Egészen más iramba játszottak ők.


Véleményem szerint nem kellett volna 24-re megemelni a létszámot, úgy minden csoport halálcsoport lett volna, így meg sokat esik a színvonal - Magyarokkal, Észak-Írekkel, Albánokkal...


2015. nov. 16. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
erre az 50%kal megemelt létszámú ebre kijutni nem nagy fegyvertény. Most komolyan az eredmény hogy az 500 lakosú feröert meg a norvégokat verve épphogy kibukdácsoltunk? Aztán majd lőtt gól nélkül ki is esünk? Hagyjuk már
2015. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, harminc év után egyszer összejött a lépés (már statisztikailag is időszerű volt) gyakorlatilag a szokásos felállás volt, 3-4 sanszunk volt megcsinálni és kijutni egyenesen. De persze szokás szerint nem jött össze, mos a plusz létszám miatt a szokásos színvonalon sikerült megnyerni 2 meccset, ennyi az egész. Az hogy rúgott gól lesz-e nem tudom, én szerencsés sorsolás esetén 1 pontot is meg mernék kockáztatni, de ennyi.


ettől még ugyanazok a játékosok ugyanazokkal a gyengeségekkel és ugyanazzal a nulla szakmai háttérrel állunk fociban.


De legalább körbe lehet veregetni egymás vállát, felhúzni pár stadiont kivenni egy halom pénzt az állam zsebéből.

2015. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Tökmindegy nincsen ha a fociban. Kijutottunk és ez alényeg !


Hozzuk a magyar focit európába. https://www.youtube.com/watch?v=XORYSKDo70g Reszkessetek !!!!!

Van mitől

2015. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nagyon örülök, hogy kijutottunk és tényleg teljesítménnyel jutottunk ki, jó nem a legerősebb ellenfelet kaptuk, de papíron gyengébbek voltunk mégis összeszedett játékkal sikerült őket legyűrni. Sztem ilyen szépen rég játszottunk, a norvégokat viszont nem becsülném le ennyire, jól jött ki, mert ők épp gyenge formába voltak, amikor a horvátok vagy az olaszok ellen parádéztak akkor jobban megnehezítették volna a dolgunkat. Egy kis szerencsénk is volt benne, mert volt 2 olyan kapufájuk, amivel már rögtön x lett vna mindkét mecccs, úgy hogy volt az-az öngól, de na, ez egyértelmű volt eddig is és ezután is, hogy sehol sincs a magyar csapat Európa élvonalához képest, de a sikereknek, és az összeszedett lelkiismeretes játéknak örülni kell, a fiúk és a csapat megtette amit tudott, én büszke vagyok rájuk és az eredményre!
2015. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem jutunk ki, az is baj, ha kijutunk, az is baj. A lényeg, hogy lehessen puffogni, utálkozni, negatívkodni, és elrontani mások kedvét.
2015. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RW83 válasza:

Nem értem, miért nem lehet örülni ennek a sikernek. Mert, bizony ez az.


Nem megbántva semmilyen más sportágat, vagy sportolót, a labdarúgó válogatott EB-részvétele több embert érdekel, mint egy másik sportágból egy vébé-döntő. Azon lehet persze vitatkozni, ez mennyire igazságos, de a tény attól még tény marad, vasárnap este emberek millióinak okoztak örömet, az elmúlt 30 évben milliószor elátkozott "falábúink". Én spec nagyon örülök a sikernek, hogy kint mi lesz, az már egy másik kérdés, de ha olyan játékot produkálunk, mint vasárnap, nem leszünk pofozógépek.


Aki emlékszik a 2004-es Európa-bajnokságra, az tudja, hogy a görögök milyen játékkal lettek Európa-bajnokok, nem hiszem, hogy Athénban vagy Thesszalonikiben nagyon szomorkodtak volna, mert nem játszottak szép focit.

2015. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkaptam faszán a 0%-ot, pedig én is örülök a sikernek, csak arra emlékeztetnék mindenkit, hogy nem mi lettünk jobbak, ennyivel könnyebb kijutni. Persze ettől még örülök, talán felpezsdíti ez a poshadt állóvizet ami a magyar focit jelenti.

Az, hogy többen nézik? Egy MKB Veszprém BL meccset többen néznek meg a helyszínen, mint egy egész NB I-es fordulót.

Én inkább úgy mondanám, hogy a legnagyobb pénz még mindig a fociban van, ami érthető, az a kár csak, hogy nálunk eredmény nélkül is benne van.


És félreértés, ne essék, néztem a meccset, szurkoltam, és az EB_n is szurkolni fogok. Csak ne higgye senki, hogy a bármi változott.

2015. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, aki emlékszik 2004re, az arra is emlékszik, hogy a görögök gyakorlatilag vettek maguknak egy EB-t, nekünk ilyen hátszelünk sose lesz
2015. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!