Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Esetleg mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kis koromban sokat jártam le az unokatesómmal kosárlabdázni ami a végére "edzés" lett mindig.Akkor is már imádtam ezt a sportot. 6 éves lehettem KB.El jött az általános iskola ahol kiválóan teljesítettem kosárlabdázóként rendszerint irányítóként (magasságom miatt).Nyolcadikban kaptam egy felkérést kosárlabda suliba Nyíregyházán de akkor el kellett utasítanom mert szüleim helybe adtak suliba ahol nincs csapat...Átiratkoztam esti tagozatra mostanság.Nincs kosárlabda csapat a sulinak ezért nem tudok se edzeni sem tanácsot kérni. 176 cm vagyok 17 éves.IMÁDOM a kosárlabdát és az edző szerint is jó voltam mindig benne (felmérő edző is jött egyszer hozzánk általánosba ő mindenképp akarta hogy oda menjek hozzájuk) de sajnos már nem tudok átmenni mivel nincs átigazolás mert eleve a sulinak sincs csapata...Szerintetek?? Komolyabb szinten szeretném űzni a sportot.Egyszer elértem a gyűrűt még nyolcadikban nekifutásból de azóta nemsikerül hisz nem edzek semmi :/ szeretnék kikerülni Draft esetleg nemzetközi sportolóvá válni tudom nagy álom... de ezt szeretném szerintetek?

2016. jan. 3. 22:17
 1/3 anonim válasza:

Az hogy ülsz és siránkozol nem megoldás ! Van a környéketeken kosárpálya ahol tudsz gyakorolni ? Van kosárlabdád amivel tudsz gyakorolni ?


Akinek az az álma hogy profi legyen az ne sajnáltassa magát ! Ha most nem is tudod profi szinten űzni a játékot akkor is gyakorolj ha még most nem is látod értelmét ! Edz és küzdj az álmodért . A profikat nem a pénz és a csillogás hajtja előre hanem a játék önzetlen szeretete ami ha tényleg megvan benned akkor sikerülni fog a célod elérése !


Keress az interneten kosárlabda csapatot a közeldben ha nincs is a közeledben csapat akkor ne sajnálj időt és pént távolabbra utazni azért hogy játszhass !


Minden csak rajtad múlik !

2016. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez inspiráló volt nagyon szépen köszönöm igazad van!! Beállok egyedül edzeni! Köszön a válaszod és igen elmegyek akkor távolabb az a legegyszerűbb!.
2016. jan. 3. 23:18
 3/3 anonim válasza:
Iratkoz be valamilyen kosár edzésbe és hívj oda ilyen felmérőt vagy mi a szart hogy átigazoljanak.
2016. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!