Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem danabolt, hogyan...

Vettem danabolt, hogyan javasolnátok a felhasználását? Adagolás, mit szedjek-e mellé esetleg vitaminok ilyesmik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

mit szedjek-e mellé esetleg vitaminok ilyesmik


Na neked itt meghalt ez az egész téma

2011. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
részleteznéd? miaz h meghal? legalább egy normális mondatot megfogalmaznál vagy válaszolnál a kérdésre már előbbre lennék...
2011. márc. 1. 17:01
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél segghülye megértetted volna.Aki ekkora f*szságot kérdez hogy vitamin kell e kox mellé(ami mindig minden mellé kell)az olyan értelmi szinten áll mint 1 hal.És aki annyira hülye mint te(ez már kiderült)az nemhogy ne koxoljon de inkább még a pezcukorkát is csak szülői felügyelettel szedje
2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Arról már nem is beszélek hogy danabolt vettél de arról lövésed nincs hogyan kell felvezetni,levezetni,blockolni az aromatáz enzimeket,mennyit kell szedni.(és hogy vitamin kell e mellé)

Ezt már csak úgy tudnád überelni ha megkérdeznéd fehérje kell e mellé

2011. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Imádom a szájkaratésokat :) nekem a napi vitamin adagom ígyis bőven fedez mindent csak pluszba gondoltam melyikből kéne esetleg több de látom neked csak a sértegetésig terjed az IQ-d!
2011. márc. 1. 17:08
 6/31 anonim ***** válasza:
neked meg addig hogy úgy koxolj hogy hülye vagy mint a f*sz
2011. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nemám leírnád akkor hogyan kell csak osztod az észt !
2011. márc. 1. 17:09
 8/31 anonim ***** válasza:
Az meg nem sértegetés ha egy kreténnek megmondom hogy kretén
2011. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Te meg egy gyáva szar alak vagy aki névtelenül keménykedik, az ilyen férgek miatt tart ott ez az ország ahol tart... kipusztulna a fajtád fellélegezhetne a világ!
2011. márc. 1. 17:16
 10/31 anonim ***** válasza:
Jajaja nekem fenntvan itt a nevem címem kicsg*ci csak meg kell keresni.Amúgy véletlenül sem a hozzád hasonlóak a csirkelelkűek,akik hobbisportoló létükre ILLEGÁLIS szerekkel akarják megkerülni a melót mert lusta köcsög g*cik.Arról nem is beszélve hogy illegális témáról kérdezel 1 nyilvános fórumon te f*szfejű köcsög.Gondolkodjál már(ha tudsz)Debil...
2011. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!