Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Chelsea-nek vagy a Liverpool-n...

Chelsea-nek vagy a Liverpool-nak szurkoljak?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve nézek focit (Laliga,PL,Seria A) De ez a 2 csapat játékajátéka tetszik legjobban de nem tudok dönteni....Tudnátok mondani érveket illetve ellenérveket? A VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM!

#Chelsea #futball #Stamford Bridge #Liverpoll #Anfield Road.London
2016. jan. 27. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gondolom, hogy a PL lenne a legerősebb bajnokság, mitöbb én személy szerint a spanyol és az olasz futball megszállott szerelmese vagyok, és az elsőt egyértelműen a világ legerősebbjének tartom. Ugyanakkor azt nem vitatom, hogy az angol bajnokság izgalmasabb és kevésbé kiszámítható.

Természetesen igazad van, egy egész keret nem állhat csak klasszisokból, de azért szerintem ez egy érdekes jelenség. Például hogy Montoya kölcsönben odakerül az Interhez, mindenki Zanetti és Maicon utódjának tekinti, aztán kiderül hogy a kezdőbe sem tudja bejátszani magát, illetve hogy egy Santos féle középszerű olasz védő is kategóriákkal jobb teljesítményt nyújt.

Vermaelen pedig valóban nem rossz védő, de -ahogy írtam is- többtíz sokkal jobb belső védő van nála jelenleg. (néhány név: Ramos, Pepe, Varane, Piqué, Hummels, Bonucci, Chiellini, Mascherano, Koscielny, Miranda, Godin, Gimenez, Mustafi, Silva, Marquinhos, David Luiz, Zouma, Kompany, Barzagli, Garay, Benatia, Boateng, Subotic, Romagnoli, Smalling, Stones)

Vermaelen jó, de nem illik a spanyol fociba. Ahogy például Jagielka, Verthongen, Alderweireld, Blind, Cahill sem (mind PL védő, erőfoci stílussal).

2016. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!