Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik ország labdarúgó...

Melyik ország labdarúgó válogatottja nyeri szerintetek a 2016-os Európa Bajnokságot?

Figyelt kérdés
Nyáron kiderül ki tippelt a legjobban.

2016. márc. 29. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha Pogba felnő a feladathoz, és hátára tudja venni a csapatot, vezéregyéniség tud lenni, akkor a franciák.
2016. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha a franciákat nem tolják nagyon a bírók, akkor meglepetés lehet, egy középcsapat odaérhet
2016. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem Anglia eddig meggyőző teljesítményt nyújtott a selejtezőn, nem lepődnék meg ha Anglia nyerne
2016. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Franciaország fog szerintem nyerni és angliával fog döntőt játszani.
2016. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Meglepődnék, ha nem a német, spanyol, angol és francia négyesből kerülne ki. Ha muszáj tippelnem a győztesre, akkor a németeket mondanám. (Az most egy dolog, hogy éppen kikaptak az angoloktól, de a felkészülési mérkőzésen lábféltés van, nem kemény, téttel bíró játék.)
2016. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Német és francia csapat a legesélyesebb, angolok szerintem jók és sokáig jutnak de nem nyernek, spanyolokat gyengébbeknek tartom, mint az első 2 csapatot, belgák odaérhetnek még csendben, az olaszoknak szerintem most trágya csapatuk van, a portugáloknak szintén.
2016. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Anglia
2016. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem kérdés: MAGYARORSZÁG!

Komolyra fordítva a szót szerintem a németek vagy a spanyolok nyerik.

2016. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Portugália! :)
2018. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!