Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes-e újrakezdeni a focit...

Érdemes-e újrakezdeni a focit 15 évesen?

Figyelt kérdés
11 évesen elkezdtem focizni egy klubcsapatban egy idő után egész jól ment de volt egy félreértésem az edzővel és rájött még egy kéztörés is, ezért 13 évesen abbahagytam. Az elmúlt két évben csak a suliban fociztam az osztálytársaimmal. Most viszont hívott egy régi csapattársam hogy menjek vissza. Pár napja meg néztem az egyik edzésüket. Új edző van új mez és szponzora is van a csapatnak ráadásul sokkal sikeresebbek mint két éve. Szóval mit gondoltok?
2010. ápr. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a focit, és vannak álmaid, akkor váltsd valóra őket!!!!!!!!:D
2010. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rengeteg hasonló kérdés van, és megint csak azt tudom tanácsolni amit mindig: soha nem késő (újra) elkezdeni focizni... amíg tudsz járni xD
2010. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én mindenképpen javaslom!!

Még nagyon sok időd van, és ha szereted csinálni, akkor ne hagyd, hogy emiatt vesszen el a tehetséged!


Én több olyan embert is ismerek, akik hasonló okok miatt hagyták abba a versenyszerű sportolást, de mindegyikük megbánta kb 4-5 év után!


Arról nem is beszélve, hogy még nagyon jó korban vagy hozzá. Ismerősöm 18 évesen kezdte el újból, most 22, és gondolom nem bánta meg, hogy visszatért, mert most egy NBI-es csapatban cserejátékos, és hamarosan neki is eljön az ideje!


Szóval kitartás, ne add fel az álmaidat!

2010. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem mert elüt egy busz 16 évesen és csak időpocsékolás
2010. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy téged üt el egy busz holnap és jobb lesz a világ
2010. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hurrá de örülök neki el leszek ütve ;P
2010. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!