Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves leszek és hívtak egy...

16 éves leszek és hívtak egy U17-es komoly csapatba. Szerintetek érdemes megpróbálni? Többi lent! ( bocsi ha sokat írtam)

Figyelt kérdés
7 éves korom óta jártam focizni sulifoci szinten. Egyszerűen már akkor bele szerettem ebbe a sportba. Kb 11 éves koromig csak a sulifocin próbáltam ki magam. Egyik nyáron kimentünk a szokásos focira a haverokkal és kérdezte tőlem egy 15 éves barátom,hogy nincs-e kedvem elmenni egy U13-es csapatba mert embert keresnek. Hát elmentem kipróbálni magam rendes csapatban. És nagyon megtetszett. Most vagyok 15,5 éves. 14 éves korom óta az ifiben játszok. (Megye II.) Mostanában nagyon jól megy a játék a bajnokságban 22 gólnál járok. Emellett egy másik amatőr csapatnak az U16-os csapatában játszom párhuzamosan. Ebben a bajnokságban a 10 meccsen rúgtam 18-at. A tegnapi napon hívták a szüleimet a környékbeli profi csapattól,hogy nem tudnám-e megpróbálni megint (régebb már 2x hívtak csak nem ment a suli mellett) így,hogy már abba a városba járok(középsuli) ahol a csapat van. Tegnap óta ezen filózok mivel közgazdasági szakra járok ahol sokat kell tanulni. De heti 4 edzés mellett nemtudom menne-e a mostani legalább 4-es átlag ugyanis este 9-re érnék haza. Meg mondták szüleim is,hogy amíg nem megy a tanulás rovására addig engedik. Ti mit tennétek ilyen esetben? Egyáltalán megéri-e ennyi idősen felmenni egy megye 2-es csapatbol U17-es profi csapatba. Vagy már késő?

2016. máj. 15. 22:45
 1/6 anonim válasza:
Írj üzenetet privátban
2016. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp megeri felmenni, plane ha jok a kesobbi lehetőségek a kornyeken. Probald ki, es meglátod hogy hogy megy tanulás mellett.
2016. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és miért nem nevezed meg ezt a profi csapatot? nem értem... pedig fontos
2016. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
SC Sopron. Az U17 most fog felkerülni és (pl: Fradi, MTK) az ország legjobb után pótlás csapatai ellen játszanánk.
2016. máj. 16. 19:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, ha beférek a csapatba. Annak sincs értelme,ha a kispadon töltöm a szezont.
2016. máj. 16. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

na az tök jó!

a válaszom egyébként az, hogy igen, megéri felmenni és megtenni mindent annak érdekében, hogy felnőtt korodra profi labdarúgó legyél! nehogy aztán az legyen később, hogy megbánod, hogy nem próbáltad meg...

2016. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!