Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Piszkálnak az osztálytársaim...

Piszkálnak az osztálytársaim azért, mert a Leicesternek szurkolok, de miért?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy: "h*lye divatszurkoló!' De miért? Azért mert szeretek egy csapatot?

#futball #divatszurkolás #nehogy megegyétek :)
2016. máj. 23. 00:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja meg az Inni Vizet.
2016. máj. 24. 15:36
 12/17 partizana ***** válasza:
Legközelebb elolvasom a kulcsszavakat:DD kérdező nem szép trollkodni:D
2016. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én felvállalom, hogy ilyen helyzetben szoktam szurkolni a kiscsapatoknak, hogy törjenek borsot a pénzes nagycsapatok orra alá. :)


Még a görögöknek is drukkoltam 2004-ben az Eb-n. :D

2016. máj. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jól van a kérdező egy marha nagy troll (az első egy-két kommentig, bevallom, én azt hittem, hogy csak egy 7-10 éves korú kis srác.


De a jelenség ettől még nem változik, és tartom, amit mondtam.


A kérdést pedig nem tudom mi ihlette, de nem túl hatásos, számomra.

2016. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Oké, kérdező, troll vagy, ez szép. Viszont a szememben ugyan úgy divatszurkoló az összes top csapat szurkolója, teljesen igaza van a második és a kilencedik válaszolónak.
2016. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondom, hogy a topcsapat szurkolói feltétlen divatszurkolók. Csak mitől másabb egy ilyen tipikus Barcelona szurkoló kölyök, aki minden nyertes El Clasicó után a fb-on anyázza a Realosokat, ő ugyanúgy azért válaszotta a Barca-t mert sikeres, és ezzel akar reprezentálni, ezzel akar azonosulni, ezt választotta, mint fogyasztási cikket. A kérdező által mutatott mentalitás (az inni vizet kommentig, mert ott már kiütközött, hogy 100%-osan csak trollkodik), semmivel se rosszabb, annyi a különbség, hogy ő egy 6 hónapja sikeres csapatot válaszott, egy Barcás meg egy évtizedek óta sikereset. Ráadásul a Leicestert épeszű divatszurkoló nem választja, mert előbb-utóbb úgy is eltűnnek még a PL élmezőnyéből is, a valódi, világelitnek pedig sose voltak és valszeg nem is lesznek a tagjai. Szóval egy ilyen választ egy Barcát, egy Realt, egy Bayernt, 6-8 éve meg egy Milant, Manchester Unitedet, mondjuk, az első kettő mellett.
2016. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Milan nagy korszaka, mondjuk 8 évnél is öregebb már...
2016. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!