Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vannak eléggé köcsög...

Ha vannak eléggé köcsög osztálytársaim, akik szeretik püfölni az ego-juknál kisebbeket, mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

14 vagyok és (nem egy izomagy féle)legtöbbször elintézem

őket de ha többen jönnek rám akkor lefognak oszt végighúznak a folyosón és nem tudok mit csinálni. Hogy lehet ezeket leszerelni?!?!?!?



2012. febr. 9. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egojuknál kisebbeket?
2012. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuss el,ha tudsz.Vagy ha nem,akk a legegyszerűbb szólni egy tanárnak.Vagy ha mindenképpen verekedni akarsz,akk ügyelj arra,h te üss először.Mondjuk ha rádjönnek 4en,akk menj neki a legnyagyobnak.Pl. izomból,szemből taposs bele egyet a térdébe,az kifekszik.A második legnagyobbat rúgd tökön,a harmadikat meg vágd gyomorszájon.Ha ezek sikerülnek,akk az uccsó am is el fog futni,de ha nem akk agyj neki egy horgot,és ha még mindig eszméleténél van,akk addig üsd,míg el nem ájul,ezzel is riogatva a többit.
2012. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Székkel.
2012. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyenként
2012. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Térd, és gyomor hülyeség.

De hagyjuk is az erőszakot a francba.

Én éveken keresztül gyakoroltam többféle harcművészetet.

De a 4 ember az sok, nem évek múlva kell neked a megoldás hanem most. Van egy most elérhető megoldás. A viselkedésed megváltoztatása. Írj üzenetet és adok tippeket.

2012. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!