Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megérdemelte a Real a BL...

Megérdemelte a Real a BL győzelmet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A döntő alapján igen, de amilyen könnyű ágon jutottak el idáig, az alapján nem. De ezen az UEFA-nak kéne csiszolnia, hogy ne egy kabaréhoz hasonlítsanak a sorsolások, ezáltal pedig csökkenjen a színvonala a tornának. Az Európa ligába is, győzelemesélyes csapatok kapták meg egymást... pld Tottenham-Dortmund, Napoli-Villarreal, Dortmund-Liverpool, Liverpool-Villarreal és még sorolhatnánk. Mintha direkt a Sevillanak és a Realnak akarták volna kikaparni a gesztenyét. Gyakorlatilag mindkettőnek egy jó döntő kellett, mert a többieket erőből verték, mert igazán nagy riválist nem kaptak.
2016. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. A lesgól alapján nem, de akkor más lett volna a játék, ha nem adják meg. A helyzetek alapján meg igen. Meg be kell rúgni a 11-est és akkor nem kell siránkozni és magyarázkodni. Ennyi.
2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morozov válasza:

Szerintem épp annyira érdemelte meg, mint amennyire az Atletico érdemelte volna meg. A Real gyenge csapatok ellen, gyenge teljesítménnyel jutott döntőbe, ahol magához képest gyenge teljesítményt tudott felmutatni, az Atletico pedig antifutballal. A támadásokat folyamatosan szabálytalanságokkal akasztották meg, amikor pedig kontrából valahogy sikerült gólt szerezniük, onnantól kezdve beálltak a tizenhatoson belülre kb mind a 11-en illetve a nevetségesség és a sportszerűtlenség határát súrolva húzták az időt. A döntőben ezt a stratégiát a lesgól miatt nem érvényesíthették, amikor pedig kaptak ajándékba egy tizenegyest, ami igazából szabadrúgás lett volna kifelé, azt sem tudták gólra váltani.

Én személy szerint Bayernes vagyok, de a döntőben a Realnak szurkoltam, már csak Simeone ellenszenvessége miatt is...sok edzőt láttam már, akiktől kb felfordult a gyomrom, de ő túltett mindegyiken.

2016. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Morozov,

Szinte szó szerint egyetértek veled, kivéve azzal, hogy én kedvelem Simeonét, csak a futballstílusát nem:)

Jövőre triplázás! hajrá Bayern:)

2016. máj. 29. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a Realnak.


Ez volt a legsilányabb BL eddig amit láttam. Az Atletico bejutott lesgóllal, majd a Real megnyerte szintén azzal. Várom a videóbírót. 1-2 év bevezetik.


Ez a pénzről szól sajnos. Nem kell ezen bosszankodni. Én végignevettem az egészet, főleg amit Pepe levágott. Jobb színészkedést levágok ha kirúgnak az ágyból.


https://www.youtube.com/watch?v=KXPJiiwdb3w


Egyik sem volt korrekt, húzzák nyúzzák egymást.


Na ez van, készüljünk az EB-re.

2016. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem! Igaz kevesebb helyzete volt az Atletico-nak de szerintem jobban játszottak!
2016. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel a pontozás, de annyiban érdekes támpont, hogy ad egy képet róla, hogy mennyien értenek velem egyet. Nos, most senki nem értett. Csak azt nem értem miért? Én nem mondtam, hogy a Real hibája lenne, vagy nem megérdemelt lenne a győzelmük, annyit állítottam, hogy ez a sorsolás borzalmas tornákat tud kreálni, ahol igazából egy meccsen dőlhet el egy kupa sorsa. Mert a modern futballba, vannak akkora különbségek a csapatok közt, hogy oda-vissza egy német 8., angol 4., olasz 3. ellen egy Real Madrid viszonylag könnyen továbbmenjen, még gyengébb napjaikba is. És azt láthattuk, hogy ez most nem is volt egy annyira erős Real, mivel a viszonylag szót nagyon komolyan vették, és tényleg, a Román kívül, mindenhol megrezgett a léc, ha csak picit is. Tehát ennyit állítok, hogy ez a szervezet hibája, hogy 1 jó meccsel BL-t lehet nyerni. Lehet enélkül is megnyerte volna a Real, mert jók, de legalább láthattuk volna ennek az útját, így semleges nézőként is van egy hiányérzete az embernek. Csak mondok egy példát, hogy-hogy lehetne jobb... alapból nem kellenének ilyen idióta csoportsorsolások. Úgy kéne összeválogatni a csoportokat, hogy az idei kiírás alapján, mondjuk egy PSG, Real, Barca, Atlético, Juventus, Bayern, City, Benfica legyenek a csoportelsők. Láthatjuk, hogy már közülük is mennyi volt egy csoportba, ami nevetséges. Mondjuk a csoportelsők közt legyen két-két 4 csapatos csoport, lehet akár pontszám alapján pld. Ott legyenek csoportmérkőzések, és az első kettő jusson tovább az egyenes kieséses szakaszba, ami már az elődöntő. Az egyik csoport elsője az ellentétes csoport második helyezettjével, és ugyanez visszafele, ugye értelemszerűen. És a két elődöntő győztese döntőzzön. Így már előreláthatóan egy sokkal keményebb úton jutott volna el, most idén a Real a döntőig, nekik is megérdemeltebb, édesebb lett volna, korrektebb is lett volna és a nézőknek is jobb lenne.


Ha valakinek esetleg nem lenne tiszta, hogy gondolnám, mondok egy példát, mondjuk ha pont alapján választják ki az első csoportkör után:


Bayern szerezte a legtöbb pontot, így tovább sorban: Barca, Real, PSG, Atlético, Juventus, City, Benfica.


Akkor Bayern A csoportos, Barca B csoportos. A csoport tagja még a PSG, a Juve és a Benfica, B csoporté pedig a City és a két madridi.


Itt oda-vissza vágós, sima csoportmérkőzésbe, kiderülne korrektül, hogy ki a két legjobb a csoportban, a második helyezettek pedig megkapnák az ellentétes csoport elsőjét. Így a Realnak meg kéne nyernie az első csoportját, amibe nem lenne PSG szintű ellenfele, de azért kihívás, utána ebből a második csoportból, a példa alapján, kettőt le kéne nyomnia minimum, ami mondjuk City lenne, meg az egyik spanyol. És még ezután jönne a csoportkör, amibe a második hely esetén az ellentétes csoport elsőjét kapná, amivel eléggé meglennének izzasztva, de a második helyezettel se lenne könnyű dolguk. És még csak ezután jön a döntő.


Sokkal izgalmasabb tornát láthatnánk, és azt mondhatjuk, hogy aki ezen végigmegy, az megérdemli.


Csakhogy miért mondtam, hogy nem feltétlen megérdemelt a Real győzelme.

2016. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem két-két, hanem egy-egy, bocsesz.
2016. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!