Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredményeket ér el a...

Milyen eredményeket ér el a Magyar Válogatott a mostani Eb-n?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 08:30
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%
Ha nem vernek agyon minket, akkor már jók vagyunk. Ha pontot, vagy pontokat is szerzünk, akkor már boldogok lehetünk. A csoportból való továbbjutás már meglepetés lenne.
2016. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent
2016. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Izland ellen reális esély mutatkozik a győzelemre, kb 50%-ot adnék a győzelmünkre és 30-at a döntetlenre. Továbbá látok kb. 30% esélyt hogy a másik két meccsből egyet lehozzunk döntetlennel. Hogy ez mit fog jelenteni, azt nehéz megjósolni, nem kizárt a továbbjutás, de tényleg bravúr lenne.
2016. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Izland eseteben szervezett es fegyelmezett jatekkal teljesen realis gyozelemrol beszelni. A masik ket meccsen osszesen mar 1 pont is nagyon jo eredmeny lenne. Ha a harmadik helyet megszereznenk a csoportban, az elorelepes lenne. Ha tovabbjutnank, az viszont csodalatos teljesitmeny.
2016. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Reálisan szerintem 1 pont a csoportban.

De egy jó napot kifogva 2-3 pont összejöhet és továbbjutás, de az már csoda közeli állapot

2016. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Portugaliaval 0-0

Ausztriatol kikapunk 2-0ra

Izlandot megverjuk 2-1re

Szerintem.

2016. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 partizana ***** válasza:
100%
4 ponttal a csoport 3. vagy 2. helyén tovább megyünk.
2016. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vadparaszt18 válasza:
100%
Portugáliát megverjük szerintem, mivel ő a csoportban a leggyengébb ellenfelünk. (Ez a Portugál csapat már nem az a csapat.) Izlanddal döntetlent játszunk. (Nagyon fegyelmezett a játékok, jó védelem, jó formában lévő játékosok.) És az osztrákoktól kikapunk. (Ez elég reális.)
2016. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos sokak szemében egy barom leszek,de vállalom...ez az osztrák csapat nem állítaná megoldhatatlan feladat elé a mieinket!!!Szerintem egy döntetlenre jók leszünk.....Izlandot valahogy csak sikerül legyűrni,a Portugáloktól kapunk 2-3 gólt.....De itt is a döntetlen a sanszos (mármint az izlandi meccsre gondoltam a döntetlennel :) )

2 ponttal érdekes lenne továbbmenni,de 4 ponttal továbblépnénk....

2016. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!