Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most kezdtem el focit nézni....

HKO123 kérdése:

Most kezdtem el focit nézni. Nemigazán tudom mi hogy van. Ezért kérdeznék. Minden évben megszervezik az Eb-t?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
négy évente
2016. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 évente van EB

és 4 évente VB is, de el vannak 2 évvel tolva, tehát legközelebb '18-ban VB

2016. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig páros években vannak ilyenek. VB és EB is négy évente, tehát idén EB van, két év múlva VB, onnantól számolva két év múlva megint EB és igy tovább.
2016. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4 évente van EB és 4 évente VB.

Legközelebb EB 2020-ban lesz.

Előtte lesz 2 év múlva: 2018-ban egy VB is lesz.


Évente van Bajnokok ligája, ahol az európai klubcsapatok játszanak.

2016. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 évente. Meg pluszban vannak a korosztályos tornák is fiatal játékosoknak, azokat gyakrabban rendezik. Illetve nők számára is rendeznek EB-ket.
2016. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 27. 05:04
 7/8 anonim válasza:

4évente EB, 4 évente VB :)

Most legközelebb VB lesz;)

Te is olyan vagy, mint én hogy csak most a magyar sikerek és meccsek után lettél foci rajongó? 😅

2016. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ezelőtt akármilyen meccsen elaludtam, ezen meg ordibáltam,szurkoltam,és a végén zokogtam. Csak feles az öröm, mert vajdasági vagyok, de nagyon örülök a magyarok sikerének. Amúgy anyanyelvem magyar. Csak nagyon sajnálom,hogy legközelebb nem ez a csoport fog így küzdeni. Úgyértem Király Gábor nélkül, vagy éppen más nélkül. Nem lesz ugyanaz. Gyönyörű heteket okoztak és mindent beleadtak. Nagyon jó volt látni az egységes magyar szurkolókat. Kár hogy négyévente rendezik. Nektek nem tünt úgyhogy a belga meccs bundázva volt? Az elején csak sétálgattak,pedig simán legyőzték volna őket. Amúgy kicsit köcsögök voltak a belgák. A magyarok szívből játszottak. Imádtam őket. Sokszor a játékosok szerényebbek voltak a szurkolóktól. A szurkolókról az nem tetszett hogy fitymálták Ronaldót. Nem rossz ember. Oké,jókis mémek születtek róla,az nem is baj,csak a homoxesualt nem kellett volna ordibálni. Olyan szívmellengető az egész. ☺ A legjobb mikor mindenkinek előadom hogy nemkell kiakadni az ellenfélre ha győzött. Lehet normálisan is veszíteni,erre én voltan az egyetlen az ismerőseim közül aki neten csinált egy csomó rendezvényt idézőjelbe a belgák ellen. Úgykivoltam akadva.. De csudajóvolt. 😂❤ Remélem majd,sőt biztos vagyok egyszer a magyarok megnyerik az európai és a világbajnokságot is. Csak megéljem. 😀
2016. jún. 28. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!