Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 87 kg vagyok. Kb 170g fehérje...

87 kg vagyok. Kb 170g fehérje kéne. Félkiló csirkemell mellé kb hány tojás kéne? Nemigazán szeretnék táp. Kiegészítőt venni. Vagy mit egyek ezek mellé? Ha egy két kg felszalad az. Még nem lenne baj.

Figyelt kérdés
Ha megeszek fél kg húst meg,6 tojást akk az már majdnem elég. Nem? Még mit ajánlatok mellé?

2014. jan. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tömegelsz akkor 450-500g szénhidrátot.
2014. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akk ez így jó? persze pont ezek mellé fél kg rizst eszek. fél kg hús edzés után 6-7 tojás még fél kg rizs.
2014. jan. 19. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
jah és tényleg nem szedek táp.kiegészítőt. akk is jó így? :)
2014. jan. 19. 20:47
 4/8 Farkas Milán ***** válasza:

Nem kellene hanyagolnod véleményem szerint a táplálék kiegészítők használatát. Mi a bajod velük??

a csirkemellel nincs gond, de a tojásban levő fehérje tudomásom szerint elég rosszul hasznosul a szervezetben. Azért edzés után nem ártana egy gyorsan felszívódó tejsavó fehérje és esetleg egy szénhidrát...... ajánlom a shop.builder vagy a body.builder oldalt. Itt nagyon sok információt találsz edzéssel, étrenddel kapcsolatban. Azt ajánlom, hogy tényleg alaposan számolgasd össze, hogy milyen tápanyagból mennyit viszel be naponta. Ha nem tudnál eleget bevinni a szervezetbe, akkor muszáj lesz tápkieget használni...

2014. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem muszáj tápkieget használni, nem létfontosságú. Persze, ha azt gondolod, hogy bármi bajod lesz tőle(tönkrevágja a vesét, impotens leszel, stb.), akkor hülye vagy, de remélem nem erről van szó.
2014. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erről.van szó :) csak szeretnék így jól kinézni és ha a tojás jó mert szerintem jó akk én így csinálom ahogy leírtam. Őszintén azért nem akarok semmit venni mert a seregbe készülök ott meg úgyse lesz ilyesmi :D
2014. jan. 19. 21:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah és utolsó válaszoló ha nem gond akk majd privátban a későbbiekben kérdeznék mert úgy látom te otthon vagy ebben a témában :D
2014. jan. 19. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak én vagyok otthon a témában, sok nálam ezerszer informáltabb válaszoló van ebben a topicban, de szívesen fogadom a privátot :)
2014. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!