Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézizni szeretnék! Véleményt...

Kézizni szeretnék! Véleményt kérek de csak normálisan a kritikát is!?

Figyelt kérdés
Kiemelem mégegyszer, hogy csak normális választ szeretnék, mert ez nagyon fontos számomra! Szóval.. 15 éves vagyok 172 cm és 92 kg most megyek 10.-be. Igen tudom.. Van súlyom.. de igazából sokan mondják, hogy nem látszódik rajtam, hogy annyi vagyok. mindegy. Van erőnlétem és kitartásom is és labda ügyes vagyok, zsonglőrködöm is. Tesiből világéletemben 5-ös voltam. A monoton futást gyűlölöm, de kosárba, fociba, sprintekbe jó vagyok. Töbször hívtak kosárlabdázni, de az annyira nem fogott meg, de azt is szeretem. Szeretnék komolyabban elkezdeni kézizni tehát versenyszerűen. Tudom, hogy kemény lesz főleg egy ilyen molett lánynak, de nem érdekel. Mi a véleményetek erről szerintetek érdemes elkezdeni? Megpróbálni, hogy esetleg nagyobb csapatokba is bekerüljek? Mondjuk a kérdésre a válasz bármi is lesz kézizni tuti elkezdek :D De azért érdekelne, hogy szerintetek elkezdjem-e. Nem szeretnék kapus lenni amúgy. Igazából átlövő szeretnék lenni. Elkezdek rendesen edzeni a kézin kívűl. vagyis nem majd hanem már ma elmegyek futni. Ha nem jön össze majd itthon ugrálok valami zenére és csinálok pár gyakorlatot :D Na de tényleg legyetek velem őszinték: lehet belőlem valami? Ilyen moletten? (vastag csontozatom van amúgy)Nem késő versenyszerűen elkezdeni 15 évesen?:/ A válaszokat előre is köszönöm :) Bocsi, hogy ennyit írtam. :D APROPÓ: Csak azért, hogy lássátok, hogy nem csak hirtelen levegőből kapott ötletem: Már szinte egy éve nézem majdnem minden nap egy női kézi meccset és igazából ugyanolyan érzéseim vannak a kézi iránt, mint amikor elsőnek akartam kézis lenni :) Mégegyszer bocsi és köszi nektek :D 15/L

2016. júl. 7. 14:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
8-as vagyok, Futás labdás gyakorlatok zsámolyos feladatok erősítés ugrálókötelezés medicinlabdás gyakorlatok(mint tesiórán, csak kicsit nehezebben, nehezítve) de nem vészes csak az elején.
2016. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia elkezdte mar a kezit?hogy megy? Beallos vagy/leszel?
2016. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!