Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már 2 éve komolyan focizok...

Már 2 éve komolyan focizok elég jól teljesítek, de nem találok csapatot?

Figyelt kérdés
2 éve komolyan elkezdtem focizni és ez azért történt meg mert az osztálytársaimtól jobb akartam lenni mert folyton kinevettek hogy csak kidobósat tudok játszani, azóta megkomolyodtam és gondoltam belevágok a fociba! így is ment mindennap rúgtam a bőrt ezzel minden rendbe volt a komolyodás után 1 évvel már az osztálytársaimat simán levertem fociban. Most már a 2. évben vagyok és gondolkodtam azon hogy keresnék egy csapatot de nem tudom hol mert itt lakom Szerbiában 1 faluban ahol nincs ilyen fiatalabbaknak való csapat, de nem akarok elköltözni vagy hogy máshol játszak itt akarok játszani! De nincs csapat úgyhogy nem tudtam mit tegyek azért írtam ki ide! 14F

2016. júl. 11. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Alakítsatok ti egy csapatot az iskolában. Kérj segítséget a tesitanártól.
2016. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tesitanárt érdekli ez legkevésbé, sőt nem is tanár hanem tanárnő, még focizni is ritkán mentünk ki.
2016. júl. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!