Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A foci jó sport nekem? 13/L

A foci jó sport nekem? 13/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nekem kell eldontenem de szeretnem ha valaki mastol is hallanam hogy jo-e nekem. Nagyon szeretem a focit, sportolo szeretnek lenni. Nagyjabol minden sportot szeretek, sport nelkul nem tudok elni. Szeretem a focit de nem tudom mennyire jarnek sikerrel mert igy magyarorszagon nem nepszeru a noi foci. Meddig juthatnek el ha lanykent focizok. Koszi a segitseget ertelmes valaszokat, koszi

2016. júl. 14. 09:17
1 2
 1/14 Főmufti válasza:
100%
hát végül is ha tehetséges vagy, akkor vágj bele. manapság egyre több női focit közvetít a tv is, lehet, hogy mire odaérsz korban bevett szokás lesz, nemtudom. viszont a fizetésekkel nem vagyok tisztában, míg angliában a férfi harmadosztály is kőgazdag, nem vennék mérget rá, hogy meggazdagszol belőle hacsak nem jutsz ki németbe a bundesligába
2016. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget, nem gondolnám hogy Magyarországon fogok lakni ha felnőtt leszek. Talan kulfoldon folytatnám ha jol megy. :)

Meg valaszokat legyszi koszi

2016. júl. 14. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 13 évesen még azon gondolkozol, focizzál-e, akkor valószínűtlen, hogy megélnél belőle később.
2016. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen ebbol szeretnek megelni de komolyabb szinten szeretnek focizni. Egyebkent sok helyen olvastam es sok embertol hallottam hogy meg nem keso elkezdeni ha edzesen kivul is gyakorolok es tenyleg jol megy.
2016. júl. 14. 10:56
 5/14 Helpmeplz ***** válasza:
100%
A #3 válaszoló arra célzott, hogy általában a női focisták vagy lányok akik fociznak nagyon korán elkezdik, kiskoruktól fogva, és nem éppen tinédzser 13-14 éves korukban jön a kérdés. Attól is függ egyébként, hogy milyen tehetséges vagy, milyen szinten csinálod a sportágat, és mióta. Azon kívül, hogy szereted a focit, és szeretnél sportoló lenni, miért pont a foci mellett döntöttél/választottál? Mi motivált téged a kérdésben felsoroltakon kívül pont a focira?:) Mik a céljaid, elképzeléseid a sporttal kapcsolatban? 13/F.
2016. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyre tobb helyen látom hogy fejlődik a női foci es hogy támogatja az MLSZ is ugy gondolom hogy idővel tenyleg sokkal előrébb lehet jutni a noi fociban. Ez motival... Amugy Te focizol?
2016. júl. 14. 15:15
 7/14 Helpmeplz ***** válasza:
100%
Értem mire célzol. Igen, focizom.:) Már lassan több mint 3 éve. Coerver edzésekre járok jó ideje. Középpályás (csatár) Balhátvéd, és kapus is vagyok. Ajánlottak válogatottat Utánpótlásra de majd U16-ot fogom csak elfogadni ha azt is felajánlják.:) Egyébként már önmagában is nagyon jó dolog, ha hobbiként tolod a focit lány létedre profi módon. Főleg, hogyha majd suliban fiúkat megalázol egy-két csellel. Húgom 9 éves, de nagyon tudja kezelni a labdát minden téren. Ami azt illeti ha úgy gondolod, hogy menni fog, akkor vágj bele, kezdd el.;)
2016. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatás:)
2016. júl. 14. 15:48
 9/14 Helpmeplz ***** válasza:
Egyébként kézilabdán nem gondolkoztál?:)
2016. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A foci jobban tetszik
2016. júl. 14. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!