Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit mit gondoltok Király...

Ti mit mit gondoltok Király Gábor bakijáról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyszerű kapus, az EB-n nagyon jól teljesített, való igaz most hibázott, de az én szememben nem lett kevesebb, hiszen mindenki hibázik
2016. júl. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért kérdezed! Én eddig sem csiptem. Válogatott kapus ilyen bakikat... brrr
2016. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Az eb-n toronymagasan a leggyengébb kapusa volt. Kiöregedett már, próbál mindent rutinból megoldani de ez ennyire elég. Ideje lenne visszavonulni persze a mackónacis biznisz miatt úgy sem fog mert neki a negatív reklám is reklám
2016. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Mindegyik kapus bakizik, de a magyarok még többet, Király ennyi idősen meg feltűnően sokat.
2016. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Látszott rajta, hogy fáradt volt. Nem az Ő meccse volt egyáltalán ez a hétvégi bajnoki. Az EB-n kiválóan védett. A 2es hozzászólónak mondanám, hogy az EB leggyengébb kapusa toronymagasan Joe Hart volt.

Más. Szomorú látni, hogy ha Király hibázik egyet, akkor konkrétan az egész karrierjét kútba dobják az emberek. Meg, hogy így sz*r volt, meg úgy. Emberek! Ez a kapus a PL második legjobbja volt a 2004-05-ös szezonban. A HERTHA BSC-nél imádták, több, mint 250 meccsen védte egy nyugat-európai csapat kapuját. Az Arsenal akarta leigazolni és sok más nagy klub. Ja és mellesleg 107-szeres válogatott, az EB-k történetének legidősebb pályára lépője és egyáltalán nem lógott ki a sorból, mert nagyon is jó volt. Kicsit több tiszteletet ennek az embernek! Megérdemli!

2016. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!