Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek, ha sikerül,...

Szerintetek, ha sikerül, lehet rendes pályafutásom?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Most, szeptemberben focizni indulok egy NB3-as csapat utánpótlás csapatához. Amint elvégeztem a 8 általánost,tartanék egyből külföldre. Most jönnek a kérdések!


1. Nekem kell az edzőmet megkérni,hogy küldjön el próbajátékra,vagy a külföldi csapatnak kell behívnia?


2. Az osztrák Rapid Wien megfelelő lesz? Amit tudni kell a klubbról,hogy állandó EL szereplők. Néztem az Ajaxot is,de drága a repülőre a jegy. (A legolcsóbb 60 ezer)


3. Asztmásan felejtsem el? 170 cm vagyok, 56 kg-al, 400 méteres futásokat (iskolakör) messze én futom le a leggyorsabban, 1.14p alatt. Kondícióval nem lenne baj.


Azért akarok külföldön játszani,mert a magyar edzők többsége nem érti,hogy kezeljék a fiatalokat. Például, Nagy Ádám is azért alkalmatlan a Seria A-ba (Akit megsértettem,bocs),mert a test-test ellen nem megy neki.



2016. aug. 1. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

és méghogy hülyék a focisták :D

de az már jól megy, hogy mindenért az edző a hibás

2016. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ember,te tudod miért pálcika Nagy Ádám, és miért külföldön kell rá felrakni a kellő izmot,ami a Seria A-ban alap lenne? Te gondolkodj már..
2016. aug. 1. 21:30
 13/21 anonim ***** válasza:

mert azt hiszi a futástól lesz valakinek izmos lába.

Nem vaktában ajánlottam a linket ...

2016. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem pl. ilyen gondom nincs, 40 kilós srác sír,mert nem bír lefordulni rólam :P Nah, abból nagy gáz lesz,ha a suli után jelentkezek (gy)akadémiára, v már most ottkellene lennem?xD Bozsik program tagja ahova járni fogok,szal, az Illéssel fogunk meccsezni.
2016. aug. 1. 21:42
 15/21 anonim ***** válasza:

15kg val könnyebb gyereket alázol, most viccelsz???


Egyszer volt a tv ben, hogy edzettek a u18 asok valami légnyomásos kondigéppel, de úgy rángatták, mint egy állat. Az komoly volt, vagy tettették a hülyét? mert az ilyen légrugós kondigép eleve ritka.

2016. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Biztos,nem tudom miről beszélsz. xD


"Nah, abból nagy gáz lesz,ha a suli után jelentkezek (gy)akadémiára, v már most ottkellene lennem?xD"


Még erre pls:D

2016. aug. 1. 22:09
 17/21 anonim ***** válasza:
be vagy lőve? olvasd már vissza a 14.től
2016. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"15kg val könnyebb gyereket alázol, most viccelsz???


Egyszer volt a tv ben, hogy edzettek a u18 asok valami légnyomásos kondigéppel, de úgy rángatták, mint egy állat. Az komoly volt, vagy tettették a hülyét? mert az ilyen légrugós kondigép eleve ritka."


Már bocs,de ha este van,mégse értemxDDDDDDD Annyit,h volt a tv-ben ahogy edzettek az illéses u18-sok. A kondigép rángatta őket,és a légrugós kondigép ritka. Ennyit érte kbelőle lol

2016. aug. 1. 22:34
 19/21 anonim ***** válasza:

azért vagy te, Nagy Ádám meg mindenki más vékony ropi, mert valami idétlen teleshopos kondigépen edzetek majd az Illésbe. Ezt érted, vagy még részmondatokra bontsam?

Igazából én már értem, a focisták tényleg nem színészkednek, tényleg agyilag zoknik az edzőkkel együtt.

2016. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jah,már értem. :))) Azért küldted azt a gyúros csatit,mert teleshophos gépen edzenek.
2016. aug. 1. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!