Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik poszton tudnék jól...

Melyik poszton tudnék jól játszani? (foci)

Figyelt kérdés

Sziasztok,többször is gondolkozom hogy melyik poszt lenne számomra a jó fociban.175 centi vagyok eléggé gyorsan tudok tudni labdával illetve nélkül is.Labdavezetésem viszonylag jó,de még lehetne fejleszteni.Állóképességem jó,birom a meccseken.Közeli passzok mennek jól,viszont a távoli passzokkal van gondom mert van hogy épp nem túl erős vagy nem pontos.Cselezés megy de nem sok csal ilyen ,,alapok"(testcsel,bicikli stb..)Lövéseim jók távolról/közelről is.Remélem valami kiszűrhető a leírtak alapján.

13/F


2016. szept. 15. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírásért és elírásokér bocsi telóról írok!
2016. szept. 15. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak 13 éves vagy akkor feküdj rá a gyengeségeidre és f*s.z.a. szélső támadó lehet belőled.


Jelenleg ilyen egyszerű befejezőcsatár vagy szélsőhátvéd lehetsz szerintem.

2016. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Középhátvéd akkor.

Én futok mint az őrült mégis kapus vagyok :D

2016. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szélső középpályás :D Szinte megegyeznek az adataink és az a poszt nálam nagyon bevált!
2016. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként utolsóhoz; mostanában én is így érzem:D

2016. szept. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!