Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El akarok kezdeni edzeni hogy...

El akarok kezdeni edzeni hogy jövőre kosarazzak, ott ahol tovább tanulok. Milyen gyakorlatokat végezzek? Pl:menjek futni stb. Adatok:182,5cm 72kg ezzel milyen poszton érdemes játszani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 10:14
 1/2 A kérdező kommentje:
14/f
2015. márc. 28. 11:04
 2/2 anonim válasza:
ezzel lehetsz szerintem 1-2 . attól függ milyen osztály. Magasabb osztályban 1, alacsonyabban 2-3 . ! esnek és centernek kicsi vagy és könnyű. Én 194 vagyok és 104 kiló, de nincs rajtam túlsúly, tudok zsákolni és pozíciót fogni. Súlypontemelkedésre edzzél és fussál. Konditerem heti 2 v 3 ajánlott. MAgyar szinten a fizikum sokat dob a kosárlabdában mert elégg pináskodva játszik mindenki, hiányoznak a romboló típusú játékosok.
2015. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!