Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek bent maradhatok a...

Szerintetek bent maradhatok a csapatban? (Kosárlabda)

Figyelt kérdés

Na, az van, hogy még nagyjából két hónapig nem játszhatok meccset (az ütközések miatt) csak edzésekre járok, labdát vezetek, dobok stb.

Az edzőm azt mondta, hogy addig még annyira nem edzek komolyan, gyógytornára járok heti kétszer edzés helyett (az edző intézi az egészet)

Azért izgulok, mert az edzésen a csoportos feladatoknál mindig engem oszt be utoljára. Van egy a és egy B csapat is (én az a-ban vagyok) van amikor eggyütt edzünk és akkor is engem rak be a legbénábbakhoz, oda ahol hely van.

Az a kérdés, hogy szerintetek ha megint csinálhatok mindent rendesen akkor ez meg fog változni?



2016. szept. 19. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Ha elég keményen edzel és látja rajtad az edződ hogy nagyon akarsz,és fejlődsz, akkor biztos hogy meg fog változni. Sok sikert! :)
2016. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. szept. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!