Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vasvári Pál Gimnázium sportsza...

Vasvári Pál Gimnázium sportszak Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem az, hogy lenne-e értelme tesiszakra menni úgy, hogy előtte nem sportoltam csak pl: kijárok heti 2-3x kosarazni a barátaimmal.

Futásba szerintem jól vagyok mert elég jó iramban tudom bírni.Elég atletikus testalkatom van.

A második, hogy körülbelül hogyan megy ez a tesi szak, mert azt láttam, hogy több tesióránk van, de azon belül lehet sportot választani? És ha igen miket?

A válaszokat előre is köszönöm!!



2016. szept. 29. 20:53
 1/4 anonim válasza:

A VPG tesiről én csak rosszat hallottam... Ha nem szeretnél komolyabban a sportal foglalkozni, akkor nagyon nem éri meg, csak lerontassz és kb az egész suli utálja őket mert nagyképű idióták pedig nagyon nincs mire.

Amúgy simán felvesznek oda kb akárkit. Van „vizsga" amit megpróbálnak komolynak beállítani, de vicc ez az egész tesi tagozat a véleményem szerint.

2016. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is egy véleményen vagyok az első válaszolóval. Jobban meg kéne válogatni, arra tagozatra kiket vesznek fel. Általában beképzelt, sznob kisfiúkkal van tele egy tesis osztály, felének köze nincs a sporthoz, csak valami fontos ember gyereke. A többi osztályhoz képest a tanulmányaik semmik, de már nem is várnak el tőlük sokat. Szerintem csak rontják az iskola színvonalát. Én is azt mondom, ha nem szeretnél a sporttal komolyabban foglalkozni, akkor hagyd. Minden más tagozat jobb a Vasváriban.
2016. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végzős vasváris vagyok. Annó 9.-ben, mikor bekerültem a suliba, a több mint 30 fős tesis osztály fele kihullott első félév után. Még most is nekik messze a legrosszabb a tanulmányi eredményük, ráadásul beképzeltek és nagyképűek, a sporthoz pedig tényleg semmi közük. Én egyáltalán nem ajánlom, de a te döntésed. :)
2017. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért van a sporthoz közük, hisz jó eredményeket érnek el országos szinten. Ha ilyen szinten érdekel, a tanulás meg semennyire, akkor ajánlom, ha a tanulás is fontos, akkor nem.
2017. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!