Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focista állóképesség és...

Focista állóképesség és erőnlét fejlesztési tippek. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg U19es NB2 osztályban focizom (f17). Mostanában az edzések borzalmasan rosszak és sajnos azt érzem, hogy e mellett nincs esélyem a fejlődésre, viszont nagyobb csapathoz jelenleg még nem tudok csatlakozni ezzel az állapottal úgy érzem, lejjebb vagy ugyan abba az osztályba meg nem szeretnék. Abba szeretném a segítségeteket kérni hogy mindenki aki tud ötletet adni kérem írja le! Mégpedig hogyan tudok dinamikus készséget, állóképességet, koordinációt fejleszteni, kondiderembe hanyszor járhatok egy héten és milyen edzéseket szabad itt csinálni. Ha esetleg van számotokra is hasznos videó, vagy valami hasznos oldal légyszíves küldjétek el, ha van egyéni tippetek itt vagy akár fbn is szívesen hallgatnám a tanácsokat. Nagyon fontos lenne számomra mert Én szeretnék minél több lenni,és mindent meg is szeretnék tenni!

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!



2016. okt. 5. 22:29
 1/4 anonim válasza:

Ugyan nem gyakorlat, de az astaxanthin étrendkiegészítőként látványosan fejleszti az állóképességet. Én bokszolok, s korábban szó szerint mindig elájultam 10 perc edzés után a kimerültségtől, de amióta szedem, gond nélkül lenyomok 40 percnyi intenzív edzést, s ráadásul friss vagyok a végén. Ez annak köszönhető, hogy az astaxanthin jelentősen növeli a vörösvértestek oxigénszállító képességét, ami mellett rengeteg egyéb pozitív élettani hatása van. Napi 12mg astaxanthint szedek, ami havi 12 euróra jöb ki.


Állóképesség fejlesztéséhez pedig a leghatákékonyabb a magas intenzitású intervallum edzés.

2016. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez is nagyon hasznos !:) én most jelenleg minden edzés után bcaa 8.1.1et idők és meccsek előtt/közben nitrox magnashot és a végén ugye a bcaa.
2016. okt. 6. 00:06
 3/4 anonim válasza:
írtam privátot. üdv
2017. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
válaszoltam. Köszi :)
2017. jan. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!