Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik football cipőt válasszam?

Melyik football cipőt válasszam?

Figyelt kérdés
nike magista orden 2 vs mercurial veloce 3 df vs hypervenom phatal 2 neymar vs superfly 4 cr7. ha még tudtok irni másmien cipőt akkor 50000 ft-ig irhattok. olvastam olyat hogy a mercurial a gyorsaságra a magista az erőre a hypervenom pontosságra lett kifejlesztve ez igaz? olyan cipő kell nekem amivel pontosabban tudok kapura lőni. nagyon erőset lövök de olyan kell amive jobban tudok helyezni meg csavarni

2016. okt. 16. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem a cipő teszi ki azt,hogy tudsz focizni,megye 3-ba meg minek. XDXDXD
2016. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó NIKE MERCURIAL SUPERFLY TECH CRAFT
2016. okt. 16. 14:27
 3/3 anonim válasza:
figyu nekem haverom bakancsba is ugyanolyan jo mint nike ba.megy neki a brazil kor meg ilyenek.de amugy válazd amelyiket szeretnéd.amúgy meg nem értem minek 50000 ft os cipő.jo a 10000 is ha találsz normálisat.nézz akcókat
2016. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!