Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarországon miért néznek...

Magyarországon miért néznek ilyen kevesen amerikai focit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van sok amerikai foci drukker magyarországon is viszont szinte minden ismerősöm európai focit néz.És nem értem hogy miért,mert szerintem az amerikai foci sokkal izgalmasabb és sokkal összetetebb.Alig van olyan ismerősöm akivel amerikai fociról tudnék beszélni,mert legtöbben semmit nem tudnak róla,egyetlen csapatot sem ismernek.

2016. okt. 23. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 te hlye vagy. Két posztot irtál le, az offensive fal embereit, és a running backet. Van még pár betöltendő pozició. wikit ajánlom
2018. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10: Legközelebb azért nézz utána jobban a dolgoknak. Testépítő izomzattal egyedül a testépítők rendelkeznek. Más sportban nem nagyon van olyan izomzat, mivel pillanatok alatt leépül, mivel a szervezet se hülye, hogy annyi fölösleges izmot cipeljen, főleg olyan sportban ahol elég sokat kell futni, stb.

Igen, sokszor van, hogy hosszú ideig tart egy-egy meccs, ebben legalább igazad volt.

Az meg baromság, hogy nem kell ügyesség. Nem elég annyi, hogy fogod és lerohanod az ellenfél játékosát. Futójátékos vagy és nem vagy elég ügyes minuszokban fogod futni a yardokat a pályán és a saját TD zónádban fogod találni magad.

Elég jó példa a kommented arra, hogy milyen téveszmékben élnek az emberek az amerikai focival kapcsolatban.

2018. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, hát csak leírtam amennyit láttam eddig belőle.
2018. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!