Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik poszt a legmegfelelobb...

Melyik poszt a legmegfelelobb szamamra?

Figyelt kérdés

Edig csatár voltam balszélső de most kiváncsi vagyok melyik poszt lenne nekem a legjobb. Test suly: 47kg. Kb 165 cm. Eleg magasra felbirok ugrani. Cselezni jol tudok, labdat szerezni picit kevesebb sikerrel de az is megy. 35-40 m birom elrugni a labdat. Nem vagyok gyors de lassu se.

Kerek mindenkit aki tudd az irjon tippeket hogy milyen modszerekkel lehetek gyorsabb futtasban


2016. okt. 31. 09:40
 1/4 anonim válasza:
Attól függ hol érzed jól magad! Az én ötletem a támadó középpályás, de ha nem nagyon tudsz rúgni/célozni akkor védekező középpályás. De ez csak egy tipp! Ez a te döntésed! ;-) Sok szerencsét
2016. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Védekező középpályás ilyen piciként,normális vagy? Egy erőcsatár megeszi reggelire, simán lepattanna róla. Inkább maradj szélső, cselezz befele szélről és lődd el.
2016. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben! :)

Koszonom mind 2-nek a segitseget! :)

2016. okt. 31. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, Kanté is hasonló testalkatú, és mégis tavaly az egész angol elsőosztálynak a Leicester ellen indított támadásainak a nagy részét ő állította meg. A magasság hasonló kettejük közt, izmot pedig lehet felszedni.


Ahhoz, hogy megtudjuk ítélni milyen poszton lennél jó, sokkal több adat kéne... meg ne feltétlen itt várj okos tanácsokat, a részünkről is több szakértelem kéne. Úgyhogy ink. konzultálj az edződdel (ha van).

2016. nov. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!